Skocz do zawartości

E36 325i coupe 1992 szeroko i nisko


szybki4450

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,po sprzedaży E61 535D 444Km,postanowiłem nabyć e36 325i coupe z pancerną jednostką m50b25nv.Poszukiwania były długie i dalekie,ale się udało :D

Auto wyszło z fabryki w 1992 roku jako 318is,golas,vin EK48564.W Niemczech zmieniono silnik na 2,5,w papierach też jest 2,5.Poprzedni właściciel w Pl,miał auto 6 lat.

Bawarka została doposażona przez poprzednich właścicieli w zderzaki m :) klimatyzację,czarną podsufitkę,gwintowane zawieszenie,poszerzone nadkola pod felgi 10j.

W 2015 położony nowy lakier na całe auto,zabezpieczono podwozie,wzmocniono mocowanie tylnego wózka.Auto kupiłem z LPG i stożkiem :roll:.

Auto sprawia mnóstwo frajdy z jazdy,wiadomo,że jak się przesiadłem z ponad 400 kucy na 192 to szału nie było ,ale cóż,przyzwyczajam się powoli :D

Po zakupie wymieniono olej ,filtry,elementy zawieszenia,naprawiono klimę i działa :P Auto na liczniku miało 288 tyś,jednak był on od wersji r4 :shock: i musiałem kupić od r6 z przebiegiem 351.

Plany na przyszłość-LPG i stożek out,montaż fabrycznej puszki powietrza,felgi do polerowania,zakup listew M,zdjęcie folii z tylnej szyby.Poniżej zdjęcia zabytku :P

0b2b9bbefc177951.jpg

989b97ea02be57ee.jpg

Edytowane przez szybki4450
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Auto po wywaleniu gazu,stożka,zamontowaniu fabrycznej puszki filtra wreszcie się odmuliło :D Zmieniono w sterowniku silnika chip od Bagora, wkładka Pipercross,zmiana walniętej przepływki.Bmw po chipie szybciej się wkręca,odcinka została normalnie.Dyfer mam 3.45 więc biegi krótkie,auto podniesione na gwincie ,bo bym do domu nie dojechał po dziurach :lol: Felgi po polerce i malowaniu bezbarwnym. Plan na zimę,tarcze,klocki,listwy M, :D

 

 

47ba981c76bfdfd7.jpg

5c8abe523636cb3b.jpg

2e0eb1cbab42d8cc.jpg

ff55010c3da67066.jpg

09f8c15f42a28bac.jpg

Edytowane przez szybki4450
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zima,zima ,śniegu ni ma :lol: ,zabytek cały czas jeździ,przedni zderzak na szczęście nie robi za pług :D ,zmieniono tylnie lampy z led tiuning depo na oryginalne bmw m pakiet,wymieniono termostat na wahler.

 

b4849b2117454b61.jpg

bc9fe7f914cdd0da.jpg

c9dafb01c9f1d1c4.jpg

Edytowane przez szybki4450
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Piękna. Zazdroszczę. Chętnie bym przygarnął takie piękne e36 . Było by idealne na dojazdy do pracy dla mnie i codzienne lizanie i chuchanie. Gratulacje. Pozdrawiam.

Dzięki,ja tym autem generalnie jeżdżę tylko do pracy i jakieś zakupy,nie jest to auto rodzinne :lol: auto po umyciu zwraca na siebie uwagę :D ,wiadomo ,że ma już 26 lat i nowsze nie będzię .Jest twardo,nisko a przy 200 to już w ogóle hardkor :lol: .

W ostatnim czasie Bmw dostało nowe opony na tył ,szerokie listwy m,zmieniono całe hamulce ,jarzma,zaciski z bmw e46 328 ,czyli 300 i 294,wypiaskowano zaciski i pomalowano.W najbliższych planach nakładki progowe m i dokładka zderzaka przód.

8db7f3d63cf2bf03.jpg

cba6a57571d77d1a.jpg

df468d81401b2733.jpg

0c2d655ce8e992fc.jpg

ab564c7b82426e43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Zacna sztuka! Dbaj jak potrafisz najlepiej i 3maj ja...BTW znajome tablice..auto gdzieś mi chyba minęło..bywasz w Ozw ?

Dzięki,auto na pewno nie jest i nie będzie żadnym gruzem,driftowozem,dbam jak mogę,w Ozw nie bywam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Nom nom nom winszuje takiej pięknej betki naprawdę piękna jest pozdrawiam Mat . :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

BMW to:

images?q=tbn:ANd9GcRjZ9J1b4KGRKJ3PVqIcPYtH7J9I55YFlBpTgEMdMmJBr-LKX93tw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nom nom nom winszuje takiej pięknej betki naprawdę piękna jest pozdrawiam Mat . :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

 

Dzięki,jest jeszcze trochę do zrobienia ,jak to przy tak leciwym aucie,tym bardziej,że ono nie stoi pod kocem tylko jest użytkowane na codzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako ,że auto użytkuje na co dzień,niestety w tym roku jak był śnieg, bmw czasami służyło jako pług,ale zderzak jest cały :D :cool2:

Bmw dostało ostatnio cały nowy ,używany komletny wydech ,maglownice,skrzynie getrag,alternator,wysprzęglik,olej w skrzyni,nowe przewody wspomagania.Ustawiono zbieżność,dalsze prace niedługo,bo w takim aucie zawsze coś jest do roboty :D :D



3e9fc582fe8e0171.jpg

1dea4ec1b9b61c51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Auto po zimie dostało nowy akumulator,siłowniki maski,filtr paliwa,nowe listwy zderzaka przód,nową podświetlaną skórzaną gałkę biegów,nowe mieszki,oczywiście wszystko z przeszyciami M :lol: oraz emblemat motorsport

2857a8e22f0244f9.jpg


992e4a840a237e26.jpg

18baa1703e1b03a8.jpg

1123c832f0d51870.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Fajne gadżety :cool2:

Dobrze, że jeszcze można bez problemu dostać nowe części, dzięki temu, takie zadbane E36 fajnie wygląda.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.