Skocz do zawartości

dobre klocki hamulcowe do e87


colirzadzi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy używasz samochodu ekstremalnie, jeździsz na tory sprawdzać możliwości siebie i samochodu? Jak tak to klocki sportowe i dobry płyn hamulcowy napewno Ci się przydadzą.

 

Jeżeli jeździsz autem na co dzień w miarę normalnie, czasem tochę szybciej sportowe klocki nic Ci nie dadzą, pewnie nawet nie odczujesz różnicy.

 

Orginalne już są całkiem dobrze. Płyn hamulcowy używany w ASO BMW to DOT4. Do normalnej jazdy jest idealny.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Na ferodo się świat nie kończy, są jeszcze np ebc,ate itp. Do serii to spokojnie wystraczą jurid, textar itp. do ostrzejszej zadymy wymień tarcze na większe - kloki nawet standart

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ferodo się świat nie kończy, są jeszcze np ebc,ate itp. Do serii to spokojnie wystraczą jurid, textar itp. do ostrzejszej zadymy wymień tarcze na większe - kloki nawet standart

 

ja jeszcze bym dodał :owiewki, dziesięć spojlerów, zmianę niektórych elementów nadwozia na lżejsze....

 

tak na poważnie, co ma wspólnego seria 1 z silniczkiem 2 diesla ze sportem?

 

Ja pomijając moje pierwsze auto: VW Golfa GTI, miałem inne auta z dość dużymi silnikami ,dodatkowo zwiększona trochę moc i zawsze starczały mi fabryczne rozwiązania .

Nigdy nie uprawiałem i nie uprawiam tzw. pseudo-sportu na ulicach.

Taki pseudo-sportowiec zabił w Przemyślu dziecko mojego kolegi.

 

Pozdr

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na ferodo się świat nie kończy, są jeszcze np ebc,ate itp. Do serii to spokojnie wystraczą jurid, textar itp. do ostrzejszej zadymy wymień tarcze na większe - kloki nawet standart

 

ja jeszcze bym dodał :owiewki, dziesięć spojlerów, zmianę niektórych elementów nadwozia na lżejsze....

 

tak na poważnie, co ma wspólnego seria 1 z silniczkiem 2 diesla ze sportem?

 

Ja pomijając moje pierwsze auto: VW Golfa GTI, miałem inne auta z dość dużymi silnikami ,dodatkowo zwiększona trochę moc i zawsze starczały mi fabryczne rozwiązania .

Nigdy nie uprawiałem i nie uprawiam tzw. pseudo-sportu na ulicach.

Taki pseudo-sportowiec zabił w Przemyślu dziecko mojego kolegi.

 

Pozdr

 

nie rozumiem takich wczutowych wypowiedzi. zadalem proste pytanie, a tu zaraz zaczyna sie snucie wywodow...zaraz sie okaze ze to jeszcze ja przejechalem kogos.

zadalem to pytanko bo lubie czasem wyskoczyc na tor, mam troche wzmocniony silniczek to czemu mam nie zadbac o troche lepsze klocki dla rownowagi. z twoim podejsciem powinienes jezdzic na oponach SAWA i panda 1.1. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Troche odgrzebane ale pytanie do wawe - piszesz ze sam wymieniales klocki hamulcowe - powiedz co zrobiles z resetowaniem czujnika ktory pokazywal wczesniej ze klocki do wymiany itp ? to bedzie moja pierwsza wymiana i nie wiem czy po wymianie trzeba klocki pod kompa podlaczyc..

 

I jak dlugo zajela Ci ta wymianka ?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche odgrzebane ale pytanie do wawe - piszesz ze sam wymieniales klocki hamulcowe - powiedz co zrobiles z resetowaniem czujnika ktory pokazywal wczesniej ze klocki do wymiany itp ? to bedzie moja pierwsza wymiana i nie wiem czy po wymianie trzeba klocki pod kompa podlaczyc..

 

I jak dlugo zajela Ci ta wymianka ?

 

Pozdro

 

http://www.babybmw.net/forum/viewtopic.php?f=29&t=10562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vintec, mam do Ciebie prośbę jak będziesz już w OBC to mogłbyś zerknąć na pozycje 01.01 K-ZAHL W/T i tam masz dwie wartości , czy te wartości masz zbliżone do stanu licznika (takie same) ? już zadałem to pytanie na forum wcześniej ale nikt mi nie odpowiedział :cry2:

 

dzięki

 

link niżej o co mi chodzi,

http://e90.wetpaint.com/page/BC+hidden+menus?t=anon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.