Skocz do zawartości

[M57N][E46] odczyt cisnienia pompy liniowej (progowej)


petrolhead

Rekomendowane odpowiedzi

Doczytalem sie na forum, ze mozna komputerowo sprawdzic cisnienie tloczenia pompy liniowej (progowej - tej zamontowanej pod samochodem przed lewym tylnym kolem) paliwa - nie wiem jednak jak to zrobic przy pomocy INPA/DIS? Prosilbym bardzo o oswiecenie mnie w tej sprawie...

"Kiedy rozum śpi, budzą się demony" - Francisco Goya


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierasz diagnozę swojego modelu e46 dajesz potem motor jaki posiadasz i jak już się połączy klikasz na funkcje status i tam oto pod przyciskami funkcyjnymi Analog1,analog2 itp możesz sobie poprzeglądać nie tylko ciśnienie na małej pompie ale setkę innych parametrów

 

ciśnienia pomp cr i wspomagającej masz akurat pod analog 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierasz diagnozę swojego modelu e46 dajesz potem motor jaki posiadasz i jak już się połączy klikasz na funkcje status i tam oto pod przyciskami funkcyjnymi Analog1,analog2 itp możesz sobie poprzeglądać nie tylko ciśnienie na małej pompie ale setkę innych parametrów

 

ciśnienia pomp cr i wspomagającej masz akurat pod analog 1

 

Dzieki za odpowiedz.

Cisnienie cr to pewnie pozycja w INPA majaca w nazwie 'railpressure'.

Ale nie wiem caly czas ktora to dokladnie ta mala pompka paliwa - moglbys poratowac mnie dokladna nazwa tego parametru w Analog 1?

 

P.S. Ja mam INPA w wersji 9.0.7 - moze u mnie tego nie ma?

"Kiedy rozum śpi, budzą się demony" - Francisco Goya


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.