Skocz do zawartości

podświtlenie zegarów


maczeta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jeszcze całkowicie nie rozebrałem zegarów tylko wyjełem je z deski i mam takie pytanko, chce załorzyć białe tarcze z niebieskim podświetleniem , ale w zegarach zauwarzyłem że od dołu są bodajrze 3 szklane paski w kolorze pomarańczowym/bursztynowym , czy jak załorze białe tarcze i to pomarańczowe światło bedzie mi padać na zegary to na jaki kolor bedą świecić? pomarańczowo , niebiesko, a może jeszcze jakoś inaczej? czu może da się jakoś zdemontować te szkiełka? (p.s. żarówki też są w pomarańczowych kondonach...) co radzicie, robił już ktoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja deche rozebrałem już ze sto razy (kombinacje z obrotkiem)

i twierdzę że nie warto w niej nic zmieniać. Białe zegary to może jeszcze, ale przy podświetlaniu nic bym nie grzebał. W desce jest taki pomarańczowy plastik który rozprowadza równomiernie światło. Jak zmienisz tylko tarcze to będą podświetlone na pomarańczowo.

Zresztą po co przy tym grzebać ?? Bez powodu się tylko narobisz.

Mi się podoba fabryczne podświetlanie :norty:

A i nie polecam ci podświetlania o kolorze niebieskim, będzie cię raziło w oczy, nie mówiąc już o tym jak badziewnie będą wyglądać kontrolki.

Tak więc nie poprawiaj inżynierów z BMW :norty:

BMW E30 316i 1.8 M10B18 coupe

BMW E30 318i M40 coupe

BMW E34 525td touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakim wy pomarańczowym podświetleniu mówicie :?: przeciez tam jest czerwone podświetlenie a jak załozysz białe tarcze to będzie jeszcze fajniej świeciło na czerwono( ja tak mam.)
to właśnie te chwile,kiedy wszystko jest dokładnie takie,jak pragniesz,a jedyne co czujesz to czysta przyjemność.To właśnie daje Ci BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile jest żarówek pod zegarami bo mam założone przez poprzedniego właściciela podświetlanie zagraów w czerwono niebieskim stylu. Wygląda super, ale słabo coś są widoczne te cyferki jakby spalona była jedna żarówką albo nie wiem. Co to moze być. Wskazówka świecie lux na czerwono a obwudki słabiutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie zegary niebiesko podswietlane , zrobiłem we Fiacie temprze wyszło mega dobrze.Tam były z gory oswietlane a nie jak w Bmw od tyłu.

Tam fabryczne 3 zaróweczki swieciły na zielony pasek było beznadziejnie.

Wykorzystałem 6 mocnych niebieskich ledów ktore były celowo piłowane

aby swiatło było rozproszone a nie punktowo swieciło .Z tymi zegarami w bmw jest to nie takie proste zeby kolor zmienić ale da sie zrobić :twisted: Pozatym faktycznie oswietlenie seryjnie w bmw jest ładne.Fiat ma lipnie na zielono to zmieniłem ,miałem oswietloną podłoge na niebiesko panel srodkowy itp gadżety heh :mrgreen: unikatowa tempra:)

 

A tu z tymi zegarami usunać by trzeba czerowne plastiki od oswietlenia

i wstawić ledy

 

Są ledy ktore mają zastosowanie do postojówek przednich , a w zegarach o ile sie nie myle sa takie same oprawki do oswietlenia ,mozna pokombinować .

 

Ale moja rada jak zamiast 2 zarówek damy 2 ledy bedzie za ciemno

 

Ledów musi być wiecej od zarówek :twisted:

 

Kolejna sprawa ledy dają super efekt w zegarach gdzie blat oswietlany jest z góry a nie od tyłu przez cyferki

 

 

Takze tez w zegarach bmw nie polecam zmian oswietlenia :!: :!: .

 

Ja w mojej e30 dam te kułka alu na zegary i nic pozatym :twisted:

Ps zegary w bmw to solidna sprawa , fiat ma karygodne oprawki ,i folie zasilajacą ktore sie topią i nie kontaktują to mnie zmusiło to wstawienia ledów

 

 

Bmw ma blacik twardy i nic sie nie dzieje :dance: super zegary!! :dance: własciwie wieczne .No moze te bateryjki :liar:

 

 

:twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2:

Edytowane przez Rekin_Poznań

....::::::BMW-KLUB-POZNAŃ::::::.....


Robert (Rekin_Poznań)


Moje bmw ;)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=14423

http://img26.imageshack.us/img26/7793/podpispict00171va.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile jest żarówek pod zegarami bo mam założone przez poprzedniego właściciela podświetlanie zagraów w czerwono niebieskim stylu. Wygląda super, ale słabo coś są widoczne te cyferki jakby spalona była jedna żarówką albo nie wiem. Co to moze być. Wskazówka świecie lux na czerwono a obwudki słabiutko.

 

 

 

Prawdopodobnie masz od tyłu 2 zarówki przynajmniej e30 ma 2 szt 3 wat kazda :norty: Wiec myśle ze tam jest podobnie :lol:

 

Moze jedna sie przepaliła , lub brakuje plastiku? czerwonego jak ktos tam majstrował :norty:

....::::::BMW-KLUB-POZNAŃ::::::.....


Robert (Rekin_Poznań)


Moje bmw ;)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=14423

http://img26.imageshack.us/img26/7793/podpispict00171va.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.