Skocz do zawartości

bmw e30 2.5 12v z e34 87r


mateusz987189

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam bmw e30 2.5 12v m20b25 z 87r silnik pochodzi z bmw e34 mam nastepujacy problem jadac na 5 biegu i majac 90km\h obroty silnika sa duze w granicach 5obr na min i kruciutenkie biegi przełozenie mostu jest 4.27 bo sie doczytalem na małej głowie most pytanie jest następujace chce kupic most tylko niewiem z jakim przełozeniem zeby auto mialo dobre obroty i szlo nim normalnie jezdzic z jakim przełozeniem mam kupic most? w tej piatce z ktorej pochodzi silnik przełozenie bylo 3,64 słucham propozycji? i czy bedzie mi pasowac most z duza głowa jak ja mam małą? ;\
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 4.27 przy 100km/h mam 3 000...

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pewnie kość kodująca została z 1,8 w liczniku....a słychać ze silnik chodzi na tych 5 tyś??? jeśli tak to maks V masz pewnie ok. 120-130....

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Skrzynie raczej nie pasują. Ciekawe, bo 5 tyś przy 90km to mniej wiecej ja tyle mam na 2 biegu. Ciekawe, niech kolega najpierw się wypowie do poprzednich postów...

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie kostka w liczniku nie na wolnych obrotach chodzi dobrze i obrotek dobrze pokazuje tu chodzi o przelozenie silnik przy 90km/h wyje pracuje bardzo szybko silnik mam 2.5 12v m20b25 skrzynia od bmw 5 2.0 24v i most od 1.8 przelozenie mostu 4.27 skrzynia kolego dla twojej informacji od 1.8 nie pasuje i nigdy nie bedzie pasowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyfer z e34 pasuje, ale tylko ten z 520/525 M20 i z pierwszych M50B20, czyli od starej belki, w mocniejszych wersjach oraz w m50 były inne tylne belki i dyfer jest inny

 

moim zdaniem

przełożenie 3.25 ekonomiczne

przełożenie 3.45 chyba idealne na co dzień

przełożenie 3.64 będzie dobre do wściekania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.