Skocz do zawartości

przekaźnik pompy paliwa e30 gdzie kupić???


triple30

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem ze znalezieniem w Warszawie miejsca, gdzie mógłbym dostać przekaźnik pompy paliwa do e30 m10b18.szukam już 2 tygodnie ale nigdzie nia ma i nikt nic nie wie gdzie mógłbym dostać :worried: czy ktoś ma jakiekolwiek informacje gdzie mógłbym zakupić tą cudowną część?proszę o pomoc.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj na gg2447800.To jest firma Stachowiak. www.stachowiak.pl

 

Na gg podają ceny i czy wogóle maja daną część.Firma sprawdzona.Kupowałem u nich wiele części i to nie tylko do BMW.Pozdro :D

 

http://www.stachowiak.pl/?akcja=pytanie link do zapytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mój pierwszy post na forum.

Czy sprawdzałeś dokładnie ten przekaźnik? Na pewno jest całkiem padnięty?

Parę lat temu (w 1997r) też miałem E30, 318. Były problemy z zapalaniem. Diagnoza: przekaźnik od pompy. Cena sugerowana w serwisie 240zł.

No to najpierw rozebrałem drania i okazało się, że oderwała się od ścieżki na płytce drukowanej jedna z nóżek. Przylutowałem i służył mi dobrze jeszcze parę lat. Podobną sytuację miałem potem w oplu i tak samo to naprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dzieki wielkie za pomoc!!numer przekaźnika:1286727 12v 5wk2 221.benzinpumpenrelais.jeżeli miałbyś taki to byłoby świetnie!a jeśli chodzi o to czy to na pewno padniety przekaźnik to na 100 procent , bo mechanik go rozebrał, próbował naprawić, ale nie dało rady bo właśnie ta drukowana płytka jest cała poprzerywana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem zapytanie do tej firmy, ale cena to około 300 pln :| troche drogo.może ma ktoś załatwic jakiś używany ten przekaźniczek ??pozdrawiam

poszukaj na Allegro napewno jest sporo z rozbiórek i to nie w takich cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdz na Allegro gości którzy oferują wszsytko do e30, np.

ognisty325 z Gliwic lub jendrys (coś tam) z Bełchatowa - obydwaj mają całe wagony części do BMW... poszukaj i zadzwoń do jednego czy drugiego,

linki do aukcji z częsciami e30:

http://moto.allegro.pl/search.php?string=BMW+E30&category=620&country=1&p=31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem. Tez mi padl przekaznik od pompy paliwa. Nigdzie niemoglem znalesc, nawet za 300zl niebylo... Ja znalazlem dopiero po 2tygodniach na wiosce za 50zl.... Dobra metoda to sie pytac ludzi ktorzy zajmuja sie tymi samochodami lub szukac na allegro samochodow na czesci... Goscie mieli caly garaz tych czesci i pare przekaznikow do pompy....

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.