Skocz do zawartości

Kilka pytań -Car audio,felgi,uszczelki,M tech


mattinh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

-= [e-30] 2.4 TD , 88' , Kombi =-

 

Car audio - chce zamontowac glosniki w drzwi z przodu - średnica 16cm - niepamiętam jak to sie nazywa ale są takie gotowe elementy do zabudowy drzwi , dzieki czemu moze sie ten glosnik tam zmieścić. Wiece gdzie można takie coś kupić ? Ew macie jakieś koncepcie żeby wykonać takie coś. Chce też wbudować "16" w tylne drzwi.

 

Felgi - szukam felg do mojej e-30 , najlepiej 16'' albo 17'' z szerokim rantem

 

Uszczelki - wydmuchało mi uszczelke tam gdzie idzie rura dolotowa do turbiny i przez to nie ma mocy mój koń :cry2: wie ktos jaki to jest koszt ?

Uszczelka pod kolektorami - też mi wydmuchało ja troche ... ile kosztuje i jak jest z rozbieraniem i składaniem ? dużo trzeba sie napocić (mam wszystkie klucze i miejsce do robienia [w ramach wyjaśnienia i wątpliwości])

 

M tech - szukam dokładki na zdezak do tyłu M tech , bo mam progi , dokladke z przodu ale brakuje mi do tyłu.Czy trzeba mieć coś dodatkowo żeby ją zamontować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Car audio - chce zamontowac glosniki w drzwi z przodu - średnica 16cm - niepamiętam jak to sie nazywa ale są takie gotowe elementy do zabudowy drzwi , dzieki czemu moze sie ten glosnik tam zmieścić. Wiece gdzie można takie coś kupić ? Ew macie jakieś koncepcie żeby wykonać takie coś. Chce też wbudować "16" w tylne drzwi.

 

po co? nie lepiej dyskretnie zastapić czymś ultranowoczestm seryjne glośniki? ew. wzmacniacz do kufra

 

 

Felgi - szukam felg do mojej e-30 , najlepiej 16'' albo 17'' z szerokim rantem

 

ja bym odnowił oryginalne. tyle jest teraz e30 z zaniedbanymi bbs-ami, ze takie odnowione gwatantowałyby więcej niż dobry efekt. to tylko moja podpowiedź, decyzjajest oczywiście twoja.

 

 

Uszczelki - wydmuchało mi uszczelke tam gdzie idzie rura dolotowa do turbiny i przez to nie ma mocy mój koń wie ktos jaki to jest koszt ?

Uszczelka pod kolektorami - też mi wydmuchało ja troche ... ile kosztuje i jak jest z rozbieraniem i składaniem ? dużo trzeba sie napocić (mam wszystkie klucze i miejsce do robienia [w ramach wyjaśnienia i wątpliwości])

 

a jakby tak w książkę napraw zajrzeć? :wink: do kupienia lub pobrania 'ze nata'. a ceny to allewieszco

 

 

M tech - szukam dokładki na zdezak do tyłu M tech , bo mam progi , dokladke z przodu ale brakuje mi do tyłu.Czy trzeba mieć coś dodatkowo żeby ją zamontować ?

 

aa pochwalić!! jeśli do tego masz ładnie utrzymany lakier, to twoja e30 musi byc naprawde ładna. oryginalne bbs-y by dobrze pasowały :norty:

polecam szykać tez w działach 'giełda' na różnych stronach klubów bmw. czasem można tam wygrzebać naprawde niespotykane kwiatki

 

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Car audio - chce zamontowac glosniki w drzwi z przodu - średnica 16cm - niepamiętam jak to sie nazywa ale są takie gotowe elementy do zabudowy drzwi , dzieki czemu moze sie ten glosnik tam zmieścić. Wiece gdzie można takie coś kupić ? Ew macie jakieś koncepcie żeby wykonać takie coś. Chce też wbudować "16" w tylne drzwi.

 

po co? nie lepiej dyskretnie zastapić czymś ultranowoczestm seryjne glośniki? ew. wzmacniacz do kufra

 

 

hmm czyli powiadasz ze lepiej kupic oryginalne glosniki z BMW? ja mam 3 e36 wiec co bys proponowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak źle grają?? mnie wystarcza seria, trochę basu jest, i nic sie nie chrzani z anteną lub kablami... może to też zasługa radia alpine. ja na twoim miejscu bym dał im spokój.

 

jeśli bym miał wydać fortunę na głośniki, to wydałbym ją na sportsitze, czarną podsufitke i gałke biegów i kierownicę m-tech II

 

pozdrawiał i udanego wydawania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.