Skocz do zawartości

Tlumik koncowy


manieksw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, jakis czas temu zmienilem tlumik z oryginalnego na sportowy przeplywowy tlumik MONTI i jadac na dluzsza trase stweirdzilem ze jest on za glosny i meczy to troche w czasie jazdy chociaz nie jest on z tych najgosniejszych i tak szukalem sobie cos na allegro fajnego i znalazlem takie cos http://moto.allegro.pl/item588495919_tlumik_sportowy_niemiecki_do_bmw_e36_e_36_bosi.html

 

Wie ktos cos moze na na temat tych tlumikow ? a moze ktos taki ma ? interesuje mnie czy jest glosny. Szukam czegos co da delikatny przyjemny basik i sportowy charakter a nie buczenie, szczegolnie na wysokich obrotach. Nie wiem czy to jest typowy sportowy tlumik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to ci powiem co ja miałem:

chciałem mieć miły sportowy basik za 250zł hahah myślałem ze odwale!!! drżało wibrowało i wyło jak ryczy wół. Tak więc udałem się do profesjonalnego zakładu tuningowego wyspecjalizowanego tylko w całych układach wydechowych. Otóż bmw jest mega głośne po wycięciu ostatniego tłumnika. Żeby gadało jak laka czyli na zewnątrz bueno a w środku cichym pomrukiem musisz zafundować sobie układ wydechowy za niemała kasę bo "gadżet" w stylu tjuning hehe sory ale to niewypał. Ale zaproponowali mi takie rozwiązanie: wycieli kata którego słono opchnołem :D jak sie okazuje dużym niwelatorem hałasu jest kat w bmw :) z tyłu wstawili "oryginalny zamiennik" :) i jest rewelacja ma fajny niski delikatny basik od niskich obrotów na wyżych obrotach żadnego ryczenia troszkę lepiej jak seria i tyle co można zrobić za 380-400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ,kolego ten wydech Bosi jest podobno produkowany przez Bosala, to nie myśle żeby głośno chodził.Do swojego zamówiłem taki sam bo i tak musze już wymienić to zobaczymy,jak coś to sprzedam jakiemuś tuningowcowi napalonemu i kupie Bosala za ciutke większą kwotę u siebie w sklepie.Myślę że różni się tylko końcówką z chromu.
"Nieudana Operacja To Połowa Udanej Sekcji"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jest oszczedzanie to przeczytaj sobie co napisal Manieksw zakladajac posta i bedziesz mial odpowiedz jak sie koncza takie dziadowskie :D oszczednosci, kupisz ten tlumik sports "Bosala" a potem kolejny bo okaze sie ze "Bosal" pracuje jak ruski czolg

 

Powodzenia zycze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko kolego.Nie ma sie co kłócić ani przegadywać,jak sie posłucha to się przekona. Już zamówiłem to zobaczę jak coś to sprzedam bo u mnie jest dużo młodych pseudotuningowców to problemu nie będzie :) A jak coś to wtedy dołożę i kupię jakiegoś orginała,ale już za jakieś 400zł można ultera mieć ewentualnie.Ale ja nie chce żeby auto chodziło głośno,ale uwierz mi na tym co mam teraz to jeżdże jak czolgiem bo tak wygnił.
"Nieudana Operacja To Połowa Udanej Sekcji"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o To fajnie ze akurat kupujesz to nad czym ja sie zastanawiam, jak tylko zalozysz pisz jak dziala. Nie chodzi o robionie pseudo sportowego samochodu ze zwyklego dlatego nei chce typowego sportowego tlumika bo juz mam taki jeden. Chodzi o to zeby auto ladnie wygladalo bo koncuwka jest ladna chromowana dwa niestracilo swoich wlasciwosci i po 3 6cilindrow ladnie chodzi przy lekkim basiku. Co do glosnosci to dowiedzialem sie tez ze na tym oleju co ja jezdze polsyntetyk mobila silnik pracuje glosniej niz np na shellu a akurat na dniach bede olej zmienial na shella wlasnie bo tez przy nim lepiej pracuja popychacze ale to juz inna historia, to tak przy okazji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.