Skocz do zawartości

prosze o pomoc juz nie daje rady 1,8 TDS pompka paliwa ??


matkuk8

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam problem z 1,8 TDS po pierwsze slabo odpala czy zimny czy cieply. przyprowadzilem auto i wyjalem pompke paliwa i byla cala zawinieta na izolacje i nie trzymala sie wogole zaczepu oryginalnego. to kolega wzial ja na sztywno drutem wiec bylo dobrze ale za jakis czas jechalem sobie po miescie i samochod zgasl sam z siebie otwieram maske a tu z filtra paliwa w werzyku widac bable powietrza i co jest grane ??

 

1. swiece na bank grzeja kazda po kolei sprawdzona na aku

2. nie wiem czy dobry jest przekaznik do nagrzewania swiec (slabo odpala)

3. czy pompka musi sie trzymac w oryginalnym plastiku ??

4. co zrobic zeby ropa sie nie cofala i nie bylo babli powietrza ??

 

 

bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dizla ale ciagnik i bylo to co piszesz i ja mysle ze to samo tak wiec jesli widzisz bable powietrza to sprawdz gdzie je zasysa najprawdopodobniej przewud paliwowy jest nie szczelny moze na tym odcinku kolo pompli paliwowej sie cos stalo i powietrza ssa nic skomplikowanego tylko trzeba szukac miejsca gdzie zasysa powietrze i zlikwidowac uszkodenie
jedynakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź na kanale przewody metalowe i gumowe od paliwa a dokładniej to ten doprowadzający paliwo, sprawdź zaciski czy dobrze trzymają i czy przewody nie są skorodowane w uchwytach gumowych, które je trzymają.

U mnie był przewód przeżarty przez rdzę w miejscu gumowego uchwytu który trzymał ten przewód ...auto gasło , bąble latały w tą i z powrotem ...paliwo się cofało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.