Skocz do zawartości

3XX - Recepta na boczki drzwi w coupe !?!?


mark_vr89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy to typowy problem, ale denerwuja mnie trzeszczące boczki drzwi w coupe. Czy to jest kwestia słabych juz mocowań i poprostu wymiany tych spinek wciskanych, czy jest na to jakis inny specjalny sposób? bede wdzieczny za pomoc.

 

Pozdrawiam!!!

 

______

Proszę zapoznać się z formatem tytułowania wątków i regulaminem forum. Tym razem tytuł poprawiłem. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinki. Niestety wielu uzytkownikom sie to przytrafia. Trzeba kupic zapas spinek ze 20-30 (ok. 1zł za sztuke).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość, bo bałem się już że będzie to wymagało jakiejś specjalnej kosmetyki... ;) to może od razu wymienic nie tylko te białe spinki, tylko jeszcze dodatkowo te inne spinki, co trzymaja boczek na górze? Chyba w ASO one będą, co? bo sposób trzymania boczku do zadowalających nie należy, chce odlecieć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi o te spinki, dobrze jest też mieć tą gąbkę na całych drzwiach tego typu http://www.motoallegro.pl/item1088137652_wygluszenie_drzwi_przednie_przod_lewe_bmw_e39.html Nie wiem czy w coupe to montowali (zapewne tak), w kompakcie po kupnie miałem to na jednych drzwiach, na drugich nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim coupe jest po prostu taka pianka, od góry do dołu.

Co do trzeszczących drzwi mam to samo, spinki łatwo się rozpinają, trochę walka z wiatrakami.

Obecnie myślę nad przyklejeniem boczków punktowo jakimś silikonem czy czymś takim ale to puki co rozważania.

http://mlodzi.pl/auto.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod spinki wyciąłem z dętki rowerowej podkładki

 

No no, coś pieknego ;) dobry pomysł, na bank tak zrobie :D co do spinek to jasne że ASO, cena prawie ta sama ale masz z prawdziwego zdarzenia a nie tam jakies made in taiwan. Szkoda że w Olsztynie zlikwidowali Salon BMW Fota, teraz jest jakiś pseudo serwis BMW co wlaśnie czeka na jakąś licencje zeby byc oficjalnym serwisem, ale spinki mają oryginalne, hehe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.