Skocz do zawartości

czy warto kupić E36,/wyciek z maglownicy


mareczek13

Rekomendowane odpowiedzi

92R, 316i, sprowadzony w całości, 3 lata w kraju, ABS, EL, ES, WS,AF,

ceni ją 17800, gość potrzebuje kasy, zaproponowałem mu 16000 trochę kręcił nosem ale kazał przyjechać, tylko mówi że cieknie mu symering na maglownicy i zdjął pasek od wspomagania. Czy to możliwe że coć tam cieknie z maglownicy, moim zdaniem może z pompy wspomagania? Niewiem jak tam jest nigdy nie miałem 3, może ktoś cos wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na maglownice jedna rada jak cieknie-zmiana na inna lub wymiana uszczelek-komplet w serwisie tylko,za 260zl. W 318 i 316 jest problem z maglownicami-nie wyrabiaja.A spieszy sie pewnie ze sprzedaza aby zdazyc przed majem,bo potem to cienko mozna wziasc za taka furke,ale to tylko pogłoski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Jeśli zdjął pasek od wspomagania to może być padnięta pompa wspomagania. Z tego co się dowiedziałem w kilku warsztatach to pompy wspomagania raczej się nie regeneruje. Używaną pompę można ponoć kupić za 150 - 300 zł, ale nie ma gwarancji jak długo pochodzi. Nowa do E36 316 kosztuje ok. 1200 zł...

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz że pompa jest ok skoro nie ma paska to nie ma wspomagania. Ne wiem jak jest przy 1,6 ale ja przerabiałem temat pompy wspomagania w swoim BMW tylo 2,5l. W 2,5 jeśli nie ma paska na pompie wspomagania to nie jest napedzany alternator ani pompa wodna chyba że założysz krótszy pasek to wtedy pompa wspomagania nie chodzi. Być moze że jest na wkończeniu i ja słychać skoro gość żdioł pasek Ja kupiłem pompę urzywana za 150 zł i jak narazie wszystko jest ok.Lepiej to sprawdz.
BMW to pełnia życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.