Skocz do zawartości

E36 316i Pytanie o Przekładkę


Misiak1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam kilka pytań otóż zastanawiam się nad przekładką kokpitu z sedana do compacta (ochyda ...) czy będzie pasowało? czy nagrzewnica będzie compactowa czy trzeba sedanową bo z sedana chyba wyższy jest kokpit tak? Czy komputer mam w compacie spalanie itd z manetką ... czy da się jakoś to podączyć do wielkiego komputera e36 aby pokazywał to co ten malutki z compacta czy tunel będzie pasował od compacta czy będę musiał przekładać guziki od podgrzewania foteli do sedanowego tutaj pod komputer ? Bardzo proszę o dopowiedzi bo zapewne ciekawie będzie wyglądał compact z kokpitem sedana a pozatym takiego nigdzie nie widziałem więc chciał bym mieć pierwszy :D:D z góry dziękuje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę nikt nie widział obu nagrzewnic z 316 sedana i 316 compactaczy wyglądają tak samo i czy da się podłączyć komputer compactowy ze spalaniem do komputera sedanowego pełnego ? i czy deska rozdzielcza będzie pasowała do compacta ? Proszę o pomoc :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest totalna ohyda!

I nie, nie będziesz pierwszy - kilka razy widziałem takie 323ti przerobione na alledrogo.

Co do samego tematu, to kup całość z sedana i po sprawie, zamiast kombinować, czy będzie pasowało. Zresztą porównaj sobie na realoem.com...

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuje za odpowiedź mam cały komplet z sedana tylko chodziło o to czy da sie wszystko podłączyć zamiast tej nagrzewnicy compaktowej sedanowa i czy ta wiązka z komputera czy bedzie to wszystko pokazywał komputer sedana ... ale okej juz jakoś wykombinuje może :P dziękuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.