Skocz do zawartości

kompatybilność części e36 sedan vs. coupe


DRAY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Właśnie zaliczyłem dzwon i muszę rozglądać się za częciami do e36 coupe Nie jestem pewien które z częsci pasują z sedana do coupe i własnie w tej kwestii chciałbym prosić o pomoc.

 

Jesli macie pewność które częsci blacharskie z wymienionych poniżej są identyczne badz na pewno różne w sedanie i w coupe - pomóżcie!

 

1.Maska

2.przedni zderzak

3.kierunkwowskaz

4.przednia lampa

5.przedni pas (grill z nerkami)

6.przedni błotnik.

 

 

Po 95 grill i maska i zderzak chyba trochę się różnią od wcześniejszych - czy bez problemów można załóżyc te nowsze do starszego modelu?

 

 

Dzięki za pomoc - jeśli miałby ktoś ww częsci to proszę o kontakt

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesci blacharskie z coupe są takie same jak w cabrio.

Z sedan do coupe będzie pasował:

1.zderzak

2.lampa

3.przedni pas

 

Po 95 grill i maska i zderzak chyba trochę się różnią od wcześniejszych - czy bez problemów można załóżyc te nowsze do starszego modelu?
bez problemu możesz zakladac czesci z nowszego modelu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzieki za wyczerpującą odpowiedz :D . Orientuje sie może ktoś jeszcze jak sprawa wygląda z wycięciem i wstawieniem nowego progu? Czy to bedzie duzy problem? Po zastanawiam sie czy kupić ciętą używkę czy jakis nowy zamiennik....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny próg nie bedzie tani, nie wiem czy występuje w podróbach. Moim zdaniem, zależy jak masz uszkodzony, to lepiej wyprostować niż wycinać i wstawiać nowy, ale jak mówię zależy od uszkodzenia progu.

Szukałem kiedys tylnego pasa do coupe i niestety cena nowego była kosmiczna a w podróbach nie występował, więc kupiłem cały urzywany tył i było taniej niż nowy pas. Jeżeli chodzi o części urzywane to np lampę przód w Poznaniu na giełdzie kupisz za ok. 200-250 za szt. z soczewką, kierunek zależy czy biały czy pomarańczowy od 40 -80 zł, pas przedni tzn atrapa kompletna za ok 150zł, maska-ładna ok 150 zł .Tu jeżeli chcesz masz adres do kolesia który ma całą coupejkę na części, kupowałem u niego i naprawdę jest solidny i można z nim handlować

- lomaxauto@poczta.fm

Pozdrawiam

BMW to pełnia życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.