Skocz do zawartości

320 Coupe - Wariujący centralny zamek


mark_vr89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym zrobić zamek w swoim coupe. Jest to zamek centralny bez pilota. Problem jest taki ze gdy otwieram drzwi kluczykiem od strony kierowcy, zamek tak jakby odbija i sam zamyka auto. Dopiero gdy drugi raz przekręce kluczyk to zamek otwiera, ale tylko moje drzwi, drzwi pasazera takze, ale nie do konca, bo cos tam sie zatrzaskuje, wyglada to tak ze drzwi sie owieraja ale zamek je trzyma jeszcze jakos, dopiero jak wloze kluczyk w drzwi pasazera i przekrece to zalapuje i otwiera do konca.. Motyw z odbijaniem zamka jest zawsze, czy otwieram klape bagaznika czy tez drzwi pasazera. Co to moze byc i jak to usunac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam 318 i ostatnio zatrzasneła się tylna klapa,doszedłem od środka otworzyłem,okazało się że zamek jest do wymiany przy jego demontarzu uszkodziłem pompke centralnego,i objawy są takie same o jakich piszesz,myśle że po wymianie pompki wszystko wróci do normy,to moja historia,może na coś się przyda .pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cześć nazywa się siłownik centralnego zamka :cool2:.Obstawiał bym jak TOMKO pisał wiązkę idącą do klapy.Z reguły łamią się tam przewody od zamykania klapy bagażnika i robią zware.Rozetnij otulinę i sprawdz :wink:.Ta wiązka odpowiada za centralny klapy,oświetlenie bagażnika,i oświetlenie rejestracji :wink: Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłowniki centralki są we wszystkich dzwiach i klapie wpięte w zamek.Poszukaj na forum bo było nie raz :search: .Jak zdemontować i zamontować.Kiedyś też opisywałem jak to się robi,musiał byś poszukać.Wymiana nie jest trudna jak ma ktoś jako takie pojęcie. Sprawdzałeś wiązkę w bagażniku :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.