Skocz do zawartości

[E36] 318is 96rok Pompa wspomagania (redukcja, spasowanie?)


arturo77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na wstawieniu pompy od wspomagania do 1.8is. Kupiłem pompe która miała rzekomo pasować do mojego silnika, okazało się jednak że nie pasuje. Podejrzewam po przeglądnięciu dokładniej zdjęć takowych pomp na Allegro że moja pasuje do silników 2.0 . Zadzwoniłem więc do sprzedawcy i powiedział że musze sobie dokupić łapy z redukcją aby ta pompa podeszła. Najgorsze że kupiłem to auto z wymontowaną pompą od wspomagania ponieważ ciekła i właściciel odesłał ją do regeneracji, podmienił pasek na taki który nie obejmuje pompy a ja musze wstawić pompe i założyć pasek. Pompy na allegro które są dedykowana do is nieco się różnią. Proszę o poradę czy pompa z 316 lub 318 podejdzie bo taką mam niedaleko i nie musiałbym zamawiać z allegro?? Mechanizm mam na pasek szeroki. Pozdrawiam

 

 

taką pompę kupiłem: http://tablica.pl/oferta/pompa-wspomagania-bmw-e36-2-0-2-5-2-8-vanos-wszystkie-6-cylindrowe-lukas-3-miesiace-temu-regenerowana-100-sprawna-m50-m52-ID1xx9X.html#e3f5224b;r:17;s:

 

Czy faktycznie pomogą te łapy? I czy wtedy nada się taka pompa z 2.0?

 

 

taka by mi się przydała:http://moto.allegro.pl/pompa-wspomagania-bmw-e36-1-6-1-8-1-8-is-m43-i2562801510.html

 

 

od którego roku wychodziły takie pompy w 316 i 318??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o tym ale boję się że pasek by nie szedł idealnie równo, poza tym jutro dostanę już nową pompę więc tą sprzedaję. Nie powinno być problemu bo na allegro takie chodzą po ok 150zł a ja chce za swoją po regeneracji tylko 80zł. Ale dzięki za chęci :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.