Skocz do zawartości

klocki hamulcowe 316i m40 jakie?4200 obrotow traci moc


MethodWWL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stalem sie niedawno posiadaczem pieknej e36 i musze wymienic kostki hamulcowe na przod. Moglibyscie doradzic mi odpowiednie zeby byly niedrogie a dobre.

Mankametem w mojej buni jest to ze traci moc przy 4200 mco moze byc przyczyna uklad dolotowy jest sprawdzony w 100% hmm moze zle ustawiony zaplon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postprzez oskarek295 » 08 Maj 2013 08:16

Witam! Mam włąsnie ten sam problem w swojej buni 2.5 24v. Przy 4 tyś zaczyna szarpac i dalej juz nie wkreca sie w obroty. Co to momze byc??

 

 

Na dodatek jezeli ja Przeciągne powyzej tych 4 tys to wlaczaja sie awaryjne i robi sie niebieski dym w kabinie.. bunia jest w gazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do klocków hamulcowych to polecam firme TRW, zawsze kupowałem klocki z tej firmy i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, a lubię często sobie nacisnąć na hamulec :D. Np. coś takiego http://www.iparts.pl/czesc/klocki-hamulcowe-komplet,bmw,3-compact-e36-1994-03-2000-08,316-i-102km,16-299-3811-100030-0-161-gdb917.html

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do klocków hamulcowych to polecam firme TRW, zawsze kupowałem klocki z tej firmy i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, a lubię często sobie nacisnąć na hamulec :D. Np. coś takiego http://www.iparts.pl/czesc/klocki-hamulcowe-komplet,bmw,3-compact-e36-1994-03-2000-08,316-i-102km,16-299-3811-100030-0-161-gdb917.html

 

Pozdrawiam :)

PO PIERWSZE JEST TAKIE COS JAK CYTUJ, po drugie niesbieski dym oznacza spalony olej w większości przypadków, co u Ciebie jest ciężko powiedzec, moze cos z instalacja masz skoro sie awaryjne wlaczaja albo ktos cos mieszał w elektryce , po trzecie napisałem wyraźnie "co do m40 bla bla bla" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.