Skocz do zawartości

Metaliczny dźwięk wydechu e36


padzio91

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam małą zagwozdkę którą nie wiem jak rozwiązać

, otóż przed swapem na b25 miałem b20 na oryginalnej jednej rurce, były oryginalne katy i auto brzmiało bardzo fajnie, basowo( fakt faktem że w końcowym tłumiku była przepalona góra i zrobiła się tam dziura) , teraz kupiłem wydech środkowy i końcowy (bez portek) od b28 żeby było jak w ori dwururka jak przystało na b25. Katy mam wycięte i wspawany w to miejsce tłumik. Końcowy od b28 jest w świetnej kondycji wizualnej ale i chyba mechanicznej również bo brzmi cicho i za bardzo metalicznie. Chciałbym aby auto brzmiało basowo bo teraz jest bardzo metalicznie(prawdopodobnie temu że nia ma katów) Jedni proponują abym przeciął końcowy tłumik i wyjął wygłuszenie i że niby wtedy ma się podgłośnić ale czy będzie basowo tego nikt nie wie, drudzy mówią żeby kupić i wspawać strumienicę zamiast tego tłumika, a jeszcze inni zmianę tłumika końcowego na jakiś sportowy basowy lub przepalony końcowy od b25, tyle że takie są albo drogie albo mi się nie podobają bo wolałbym zachować w oryginale tłumik. Kto może doradzić mi coś sensownego? Może ma ktoś na sprzedaż tanio jakiś fajny końcowy albo chce się zamienić?

oto link jak brzmiało b20:

i do tego dzwieku chcialbym powrocic

a to link jak brzmi obecne 2.5; http://www.youtube.com/watch?v=Mi9xbkjhJuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.