Skocz do zawartości

problem z otworzeniem reszty drzwi?


jacko26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Bylo wielokrotnie o tym. Zaryglowane drzwi. Szukaj przyczyny dlaczego nie dzial centralny zamek. Sprawdz przewpdy w klapie bagarznika (jak mozesz go otworzyc), podmien modul centralnego na sprawny, bezpieczniki, przewody bo bez pomocy speca od zamkow raczej nie otworzysz tych drzwi. Jesli chcesz to mam schemat (oryginalnego) centralnego zamka e-36 ale nie pytaj co gdzie podlaczyc bo sie na tym nie znam. Wiem ze jak dasz tam na ktorys przewod w centralce napiecie to drzwi sie otworza.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam inny problem ale dotyczy centralnego.

Od pewnego czasu ciężko mi sie otwiera-zamyka samochód z kluczyka a mianowicie:

- w drzwiach kierowcy musze najpierw przekręcic w prawo(zamykanie) i szybko w lewo i wtedy dopiero się otwiera ale też nie zawsze.

- w drzwiach pasażera teraz wogóle nie mogę otwierać nawet kluczyk się nie przekręca(wczesniej otwierał ale ciężko zamykał)

- a bagażnik już wogóle kaplica wogóle nie chodzi( parę razy już od środka otwierałem)

 

Co o tym myslicie :?: :idea:

Macie jakieś porady :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzales ta wiazke o ktorej mowilem? W tylnej klapie jest wiazka ktora sie czesto przeciera. A drugim czulym punktem sa wylaczniki w drzwiach. Tez je sprawdz (w przednich drzwiach znajduje sie on w uchwycie ktory lapie zamek podczas zamykania drzwi).

 

 

kurcze mowiles o tym module,ale jaka wizke to tez nie wiem,a jesli chodzi o drzwi to nie wiem o jaki przelacznik chodzi,jesli moglbys mi pomoc to bylbym wdzieczny bo spedza mi to sen z powiek,i nie wiem za co sie chwicic,a chce ja sprzedac i nie chce dac plamy na zamku,mam ochote na wieksza teraz ale co bedzie jesli przez zamek bedzie klapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Modul od centralnego (z prawej strony pod schowkiem). Ale najpierw sprawdz wiazke przewodów ktora idzie do klapy bagażnika (z lewej strony samochodu przy zawiasie klapy) czesto sie przeciera i wiele ludzi mialo ten sam problem przez to co ty. Odsun ta gume ktora oslania te przewody i sprawdz czy nie sa poprzecierane. Wylaczniki w drzwiach, to te ktore odpowiadaja za to ze jak zamkniesz drzwi to swiatlo w srodku gasnie. Potocznie "pypcie" w drzwiach bo chyba inaczej to tego juz nie da sie wytlumaczyc :). Tylne napewno znajdziesz a przednie jak pisalem sa w tej czesci zamka ktora jest przymocowana do slupka. Wykrec i sprawdz miernikiem lub zaroweczka czy dzialaja prawidlowo przy wcisnieciu i zwolnieniu przycisku.

 

P.S. Wpisz w wyszukiwanie "centralny and zamek" bo bylo to ze 100 razy i nie wypada mowic juz o tym :naughty:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.