Skocz do zawartości

Przełączniki? ASC, Podgrzewane fotele oraz jakies głosniczki


adi0583

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, własnie kupiłem sobie przełączniki do e36. Tyle tylko ze moje bmw nie ma wtyczek aby to podpiąc. Czy te przełączniki jak w tytule są podsiwetlane? Moze ktos wie który pin w tych przełącznikach do czego jest? Przy tych od podgrzewania mam 6pinów od asc nie pamietam a od tych głosników (co to jest?) mam 4piny. Niestety nie mam wtyczek do których mozna by to podpiąc i nie moge dojsc gdzie podłaczyc przewody W jakiej kolejnosci. te włączniki obok pinów mają cyferki i gdyby którys z kolegów mógł mi podac gdzie jaki kolor kabelków to byłbym wdzieczny oraz który z przewodów odpowiada za podswietlanie o ile jest to w przełącznikach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

O wtyczkach Ci nie powiem, ale ten przycisk z glosniczkami jak go nazywasz to wlacznik/wylacznik oryginalnego zestawu HiFi harman/kardon.

 

Ja mam przyciski tylko od podgrzewania siedzen i zapalaja sie jak je nacisne.

 

pzdr

maciejkiner

http://www.oneclick.pl/bmw/bmw_baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a mozecie mi sprawdzic w jakiej kolejnosci podpiąc te przewody? oraz gdybyscie mogli sprawdzic miernikiem na którym przewodzie pojawia się + po włączeniu swiateł. Wiez ze o duzo prosze ale gdyby ktos mógł to dlamnie zrobic to bede dozgonnie wdzieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wszystkie 4 przelaczniki - ale jakos nie bardzo wiem jak moglbym ci pomoc - bo nie bardzo widze sposob na bezinwazyjne rozebranie tego bz poswiecania temu pol dnia .. chyba ze jest jakis sposob zeby to na szybko sprawdzic to napisz jak ..
kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.