Skocz do zawartości

328i - pytanie o osiągi i komputer


Yacek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie osiągi mają Wasze BMW E36 328i w teście 60-100 na IV biegu?

Jaka może być przyczyna i ewentualnie jak naprawić (zaprogramować) komputer taki jak na zdjęciu z linka ponizej. U mnie wyświetla tylko godzinę, ewentualnie mogę włączyć/wyłączyć sygnał dla godziny i działa również przycisk check - wyświetla się komunikat, że wszystko OK. Do czego służą poszczególne przyciski ?

http://img293.imageshack.us/img293/4797/kompsz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że wyświetla również temperaturę tylko wystarczylo mocniej wcisnąć. Nadal nie wiem do czego służą przyciski przyciski 1, 10, 100, 1000 oraz set/res Zauważyłem również dziwny objaw po wyłączeniu silnika z modułu sterowania nawiewem i klimatyzacją wydobywa się szum- coś pracuje kila minut jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie przycisków.

Czy ktoś byłby chętny sprawdzić u siebie w E36 328i czas na 4 biegu od 60 do 100km/h ?

 

Ja mam taki silnik w E30 w - wąska lampa - i będę na dniach się bawił G-Tech'iem (co do którego wiem, że jest bardzo dokłądnym egzemplarzem i pokazuje tak samo jak fotokomórki w SSS). Będę na pewno to sprawdzał, nie wiem jeki bedzie to miało przełożenia na twoje auto. Waga mojego samochodu to 1100 kg. Skrzynia też z twojego auta, most seria, niestety bez szpery :( A w dodatku nie wiem, czy ktoś kiedyś nie zmienił w tym silniku mapa paliwowych, bo porzedni właściciel mówi, że jego kolejne E36 z takim już "jakoś gorzej idzie" :-)

 

Mimo wszystko jak chcesz to mogę ci tu zapodać wyniki przed 15 sierpnia.

 

Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.