Skocz do zawartości

problem z centralnym zamkiem!!


Trancemorpher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zaistnial w mojej BMW Coupe problem z centralnym zamkiem.. Chodzi o to ze jak zamykam z pilota auto to zamykaja sie moje drzwi, kufer, wlew paliwa ale nie zamykaja sie drzwi pasazera.. domykanie dziala rowniez... sprawdzilem zamki z kluczyka i jak przekrece od strony kierowcy to rowniez sie NIE zamkna drzwi pasazera, a reszta tak... natomiast gdy przekrece w zamku od strony pasazera to sie zamknie CALE auto.. tak samo jest z otwieraniem nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna ??? prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść wszystkie styki wtyczek które idą do zamka od centralki i sprawdź czy kable są całe. U mnie było tak samo i okazało się że jeden przewód od siłownika był przetarty. Pozdrawiam

 

oki sprawdze to czy przeczyszczenie cos da... bo czasami jak zaskoczy to chwile dziala jak wlaczam z pilota i otwieram ale potem znowu ten cycek od strony pasazera sie nie chowa i nie wyskakuje.. takze moze akurat wystarczy przeczyscic :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja. Mam podobny problem. Aby zamknac auto (od zewnatrz)musze zamykac od strony pasazera, bo jak zamykam od kierowcy to nie rygluje zamka w drzwiach pasazera. Zamykam kluczykiem - nie mam pilota. A dzis w ogóle juz oszalał i jak chce zaryglowac sie od wewnatrz to drzwi od kierowcy rygluje a od pasazera jak naciskam to odskakuje z powrotem. Juz brak mi sił. Co to bedzie? Popsuty siłownik zamka w drzwiach? czy faktycznie styki wtyczek od zamka - jesli tak to gdzie mam ich szukac??? pod schowkiem?
Sprzedam felgi aluminiowe 15"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź zwykły miernik odepnij wtyczki przy siłowniku centralnego zamka od strony pasażera. Poproś kogoś by zamykał i otwierał zamek od kierowcy. Jeżeli na wtyczce będzie się pojawiać napięcie 12V przez 1 sekundę przy otwieraniu i -12V przy zamykaniu to znaczy że siłownik jest walnięty a instalacja dobra.
http://img692.imageshack.us/img692/9379/podpiswb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.