Skocz do zawartości

Co to moze byc w koncu?


Błasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu mam wycie w tylnej czesci samochodu. Na po czatku bylo tylko w zakresie predkosci 40-80 km/h, i tak przez jakis czas, od wrzesnia. Teraz slychac juz nmawet przy 140km/h. wycie to jest mniejsze jak wcisne sprzeglo i jade na biegu jalowym, nasila sie wtedy gdy mocniej wcisne gaz. Juz mnie uszy bola od tego...

 

Co to moze byc? Czyzby most sie juz konczył?

 

-Olej w tylnym moscie wymieniłem, na zalecany przez bmw

-Po podniesieniu tylu samochodu, bylo to rzekomo slychac tylko z lewej strony... wyrok padl na lozyska

- lozyska wymienione, wycie pozostalo

 

doradzcie mi co to moze byc?

 

Czytalem w poprzdnich tematach, ze moze byc jeszcze popdora walu... czym sie ona objawia?

 

Za wszelka cene chce sie uchronic od wymiany dyfra, dlatego ze mam szpere.

 

Jesli bede zmuszony do wymiany dyfra, to czy jest mozliwosc przelozenia jej do innego mostu? Panowie pomozcie...

Sprzedam czesci do BMW E36 1.8(115KM)!!!

Kontakt: 502278481 lub pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, u mnie było troszkę inaczej. No i w innym aucie, ale być może moja wskazówka Ci się przyda. U mnie wyło w tych samych przedziałach prędkości, co u Ciebie, ale z kolei właśnie gdy odpuszczałem gaz - gdy deptałem, to wycia nie było. A przyczyna była prozaiczna - niedokręcone prawe tylne koło... 1 śruba była poluzowana. Nie wiem, może jakiś rezonans czy cuś.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Spewnością łozyska mostu. Proponję auto postawoć na kobyłki lub podnosnik i zrobić test słuchowy :mrgreen:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spewnością łozyska mostu. Proponję auto postawoć na kobyłki lub podnosnik i zrobić test słuchowy :mrgreen:

 

czyli most do wymiany???

jesli tak to co ze szpera? mozna ja przelozyc? jest to wykonalne?

Mam 1.8iS, mam juz inny most tylko od 1.8 ale zwyklej, nie wiem czy bedzie w stanie zniesc te przeciazenia?

Sprzedam czesci do BMW E36 1.8(115KM)!!!

Kontakt: 502278481 lub pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.