Skocz do zawartości

kilka pytan w sprawie e36 98r


ircowiec

Rekomendowane odpowiedzi

mam kilka pytan w sprawie mojej nowiej maszyny sedan e36 1.6l 98r ver Exclusiv

1. szyberdach narazie udalo :) mi sie otworzyc normalnie calosc i taka opcja ze otwiera mi sie tylko pare cm czy jest opcja otworzyc uchylic tylnia czesc szberdachu do gory tal by bylo uchylone i nie dmuchalo do srodka jezeli tak to w jakis sposob oczywiscie szyberdach elek

2. czy mam podgrzewane zamki slyszlem ze jest taka opcja jak to sprawdzic bez sciagania tapicerek mam poduchy boczne i nie mam zamiaru tam nic rozkrecac ?

3. jaka wersja komputera byla montowana w e36 sedan 98r motronic , boshe ? jaki motel typ ?

4. mam maly komputer mysle nad podlaczeniem duzego pelnego czy to bardzo skomplikowane i czy przedewszystkim beda dzialac wszystkie funkcje

5. brzeczy climatronik po wylaczeniu silnika wyczytalem ze to normalne bo przacuje jeszcze jakis silniczek przez jakis czas i wystarczy do nasmarowac pytanie do potwierdzenia tej teori

6. czy fabryczny alarm ma funkcje programowania czyli wlaczania wylaczania glosnego cichego uzbrajania , automatyczne uzbrojenie sie zezeli po otwarciu pilotem nie ma sygnalu z krancowek (otwarcie drzwi) lub dane zaplonu ITD

7. czy ktos moze prubowal zrobic automatyczne domykanie zamykanie szyb szyberdachy z pilota po wlaczeniu alarmu na orginalnym systemie module jaki jest w aucie bez dokladania dodatkowych modolow

 

i narazie to chyba tyle :) dziekuje odrazu wszystki za wyczerpujace odpowiedzi i pomoc a posta typu " o tym juz bylo pisane albo to juz bylo " podziekuje i niech lepiej nic nie pisze i nie nabija sobie postow

bo nie zadalem pytan na ktore uzyskalem odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1 żeby otworzyć szyber w drugą strone to przytrzymaj guzik tylko w strone przeciwną do otwierania normalnego

 

ad.2 na ten temat było coś na forum ale nie pamiętam dokładnie - chyba przekrecalo sie kluczyk w lewo i trzymalo kilka sekund, wtedy zapalalo sie swiatelko w srodku w podsufitce. POZDR

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie zastanawiam na jakiej zasadzie to ma dzialac bo jak umie wsadzic kluczyk i nim przekrecic zamek to po jaka cholere mi wtedy ogrzewanie zamek zazwyczaj zamarza tak ze wogule nie idzie wsadzic kluczyka albo sie da ale nie da sie przekrecic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie zastanawiam na jakiej zasadzie to ma dzialac bo jak umie wsadzic kluczyk i nim przekrecic zamek to po jaka cholere mi wtedy ogrzewanie zamek zazwyczaj zamarza tak ze wogule nie idzie wsadzic kluczyka albo sie da ale nie da sie przekrecic

hehe no nieco dziwne to jest

jak w prawo (normalnie tak jak zamykasz) przytrzymujesz to ci się same szyby domykają jak nie zasunołeś przed wyjściem a auta. Ale podgrzewanie?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie zastanawiam na jakiej zasadzie to ma dzialac bo jak umie wsadzic kluczyk i nim przekrecic zamek to po jaka cholere mi wtedy ogrzewanie zamek zazwyczaj zamarza tak ze wogule nie idzie wsadzic kluczyka albo sie da ale nie da sie przekrecic

 

Bo to kolego jest inna technologia - przy zaryglowanych drzwiach ciągniesz za klamkę i przytrzymujesz 5-10 sekund i wtedy włącza Ci się ogrzewanie zamka.

Także najpierw ogrzewanie a potem wsadzanie kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec panowie ta teoria lest logiczna i trzyma sie kupy i mi sie podoba jutro sprawdze czy mam podgrzewanie a moze byc podgrzewanie w dzwiach kerowcy bo tez fabrycznie mam tylko w tych zamek :) nie liczac bagaznika

 

wiec punkt 1 2 i 5 juz nie aktualne bo szyber dach dziala opanowane climatronik zrobilem juz nie brzeczy a zamek juz wiem co i jak jutro sprawdze moze ktos ma pomysly na reszte pytan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.