Skocz do zawartości

Po ustawieniu zbierznosci ciagnie mi autko na lewo???


lukaszPo1

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawiono ci zbieznosc na przodzie i tyle?

3 opcje albo masz dalej nie ustwiona zbieznosc, albo masz uszkodzone opony lub najgorsza Twoj samochod nie jest prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak poprzedni wlasciciel wymienial zawieszenie przednie buylo to robione w warsztacie mial to udokumentowane.

Ja niedawno wymienialem opony i poan z serwisu powiedzial mi ze mam jedna felge krzywa z prawej strony z przodu wiec takie proste dal mi na przod a ta krzywa na tyl mimo to i tak sciaga na lewo czasem nawet jadac nie szybko jak puszce kiere ucieka w lewo.

Kidys gdzies czytalem ze moga to byc jakies gumy z zawieszenia z przodu i jak ktoras sie zuzyje moze byc taki efekt.

Pytam o to dlatego bo moze ktos kiedys mail taki problem np w prawo mu sciagalo zeby nie robic wszystkiego od podstaw.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na forum z tym samym tematem.

Podejżenia były na to, ze którys tloczek szczek hamulcowych sie zawiesza.

Tłoczki sie nie zawieszały, ale wymieniem wachacz(mial juz luzy) i zwrotnice(byla krzywa)-pomogło.

Z tymze ze u mnie to sie działo czasami- po prostu jednego dnia samochod jezdzil prosto, a drugiego sam skrecal.

Zaczal bym od sprawdzenia opon (cisnienia),potem hamulcy, a potem grubszych spraw- tzn luzu na wachaczach, zwrotnicach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam sie pod temat,ale prosze o odpowiedź po DOKŁADNYM przeczytaniu mojego postu od początku do końca.

 

Wracając do Polski z Hungaroringu wpadłem w dziurę koło Cieszyna-po oględzinach w serwisie zostało orzeczone.że do wymiany wahacz lewy przód i 2 felgi lewe.Tak też zrobili (wszytsko szło z ubezpieczenia)-i na koniec ustawili geometrię.Opony sa nowe.

 

Po naprawie-owszem-nie czuje drgań na kierownicy (poprxzednio jak jeździłem przez tydzień uszkodzonym autem to od 80 km/h szarpało) ale auto na autostradzie delikatnie ściaga w prawo (zaznaczę,ze nie jest to uciązliwe-dzieje się to tylko po puszczeniu kierownicy przy dużej prędkości i na zasadzie takiej,że po prostu po 1 lub 2 sekundach auto nie jedzie juz na wprost tylko lekko skręca).Pytanie-czy jest się czym martwić? Z drugiej strony coś co jedzie 150 km/h ma chyba prawo lekko zbaczać z obranego kursu gdy nie jest trzymana kierownica?

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.