Skocz do zawartości

czy 186 tys to duzo


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam do was pytanie czy w bmw320d 2002r przebieg 320tyś km to dużo,kupiłem autko z takim przebiegiem o czym sie dowiedziałem dzisiaj jak podpieli mi pod komputer.

 

Mało to nie jest, ale wszystko zależy, jak auto było użytkowane i gdzie było użytkowane.

 

PS. Sprawdź jak możesz i wklej zdjęcie zaworu EGR.

Ciekaw jestem, jak będzie wyglądał po takim przelocie...

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile masz na szafie? (ile cofneli)

masz spisaną umowę czy coś takiego, spróbuj coś wyciągnąć jakies pieniadze od sprzedawcy. była ksiazka z falszywymi wpisami?

 

co do przebiegów to pisałem już wczesniej, jak kupowałem swojego z roku 2005 w niemczech to widziałem auta z przebiegami nawet 360 tys km. -nie byly zniszczone, wyglądały jak te co mają po 150 tys. moj miał 184 tys jak kupilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

95% samochodów a Allegro ma takie przebiegi - jest tylko napisane 95 kkm lub max 150 kkm i po niepalących dziadkach i kobietach - żeby nie straszyło. :D. Jeżeli chodzi o diesle z Niemiec dto i tak większośc ma średnio przejechane 60kkm/rok i więcej. Żaden Niemiec nie kupi diesla żeby nim jeździć 10 kkm/rok. I żaden niemiec nie sprzeda auta w dobrym stanie za małe pieniądze. Wystrczy porównać ceny w mobile.de do cen na Allegro. Oni naprawdę umieją liczyć. Na Allegro są perełki sprowadzone np.8 letnie diesle z przebiegiem 85kkm po w przeliczeniu 7.000EUR a w mobile.de są z przebiegiem 200-300 kkm po 8-10 tysEUR (a nasi handlarze chętnie dopłacają do biznesu):duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: - dla polepszenia humowu często zaglądam w wątek http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44 i czytam różne opisy oraz ten http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=37795&start=1815 :roll:

 

Znajomy ma 530d touring z 2001 r. i ma 800 kkm - jakby licznik przekręcił na 100kkm to bez problemu by mu uwierzyli - wygląda jak świeże auto.

 

Moja 320i E36 jak sprzedawałem miała 380 kkm i wyglądała nieźle (jak na swoje lata). Kolega wziął i nie wiem ile nią przejechał porzez te 4 lata ale napewno ma już coś ok 500 kkm.

 

Wszystko zależy od tego czy auto było zadbane i regularnie serwisowane.

Edytowane przez trzastek

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym cofnieciem z 800 na 100kkm to troche przesada ale przy zadbanym egzemplarzu z 300 no moze 400 na 100kkm dało by rade powyzej tych przebiegów kilometry robią juz swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Z tym cofnieciem z 800 na 100kkm to troche przesada ale przy zadbanym egzemplarzu z 300 no moze 400 na 100kkm dało by rade powyzej tych przebiegów kilometry robią juz swoje

 

On wcale nie ma zamiaru cofać (nawet jak będzie sprzedawał - chyba ,że komis cofnie) - piszę ogólnie o stanie w którym się auto znajduje. Na Allegro jest pełno takich zadbanych co mają poniżej 100 kkm :D

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to ze ma cofac tylko ze po takim przebiegu z 800 na 100 to juz było by widać ze licznik kręcony a co do przebiegów to sie z tobą w 100% zgadzam wiekszosc klekotów z początku 2000r o 300kkm juz moze wspomnieć ale my wolimy wierzyc ze nasze cacko ma dopiero150-180kkm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Mi nie chodzi o to ze ma cofac tylko ze po takim przebiegu z 800 na 100 to juz było by widać ze licznik kręcony a co do przebiegów to sie z tobą w 100% zgadzam wiekszosc klekotów z początku 2000r o 300kkm juz moze wspomnieć ale my wolimy wierzyc ze nasze cacko ma dopiero150-180kkm

 

Dokładnie tak jak piszesz - ale ja wolę oryginalny przebieg "na szafie" jak i oryginalne części. Mój ma w tej chwili niecałe 3 lata i ma 78 kkm - nawet jak będę go sprzedawał to nie wpiszę ,że ma 98 kkm jak będzie miał np. 300kkm.- uważam to za oszustwo.

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja ma 11 lat i 230 tyś km .... czyli oznacza to że przebiegi roczne nie zgadzają się normami nałożonymi przez niektórych na tym forum. Dodam, że wszystko potwierdzone w serwisie w Niemczech. Kupiłem taniej i to znacznie taniej .... zaraz pewnie znawcy powiedzą, że bita, albo nie wiadomo co .... wiec was uprzedzę, elektrozawory były zabrudzone i serwis nie potrafił sobie z tym poradzić...

Głównie chodzi mi o to, że dość często jestem w Niemczech i widzę diesle z niedużymi przebiegami, często wręcz śmiesznymi i są one udokumentowane, a niektórzy i tak napiszą, że na 100% cofnięte... nie rozumiem co niektórzy chcą tym udowodnić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nikt nie chce nic udowadniać - okazje się zdarzają. Chodziło bardziej o "perełki" z Allegro,komisów , tradera etc... Nikt tu nie pisze ,że okazji nie ma ale to ogromna rzadkość.

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpioł pod komputer i wyczytał,póżniej sprawdził w kluczyku

 

Ewidentne papudroki cofały licznik, komplet kosztuje 250PLN...nawet tyle było im szkoda wydać!!! Jesli wyskoczył przebieg z kluczyka znaczy, że nie ściągneli przebiegu z imobilizera ponieważ kluczyk sam się programuje do nowego przebiegu po ok. 50-100km jazdy. Cofneli tylko szafę a moduł został jak był!!!

Jedź niech oddają część kasy bo to ewidentne oszustwo możesz sprawę zgłosic na policję z K.C.

Potwierdzam ponadto, że 360Tkm na BMW jesli serwisowane to pikuś!

Moja 330d 204KM ma 520Tkm, padły tylko wtryskiwacze i pękł kolektor wydechowy, silnik nie kopci, odpala na mrozie i lata jak samolot tak wiec serwisuj i ciesz się jazdą Ty przynajmniej wiesz ile ma przelatane Twój samochód podczas kiedy inni żyją w błogiej świadomości!!!

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja ma 11 lat i 230 tyś km .... czyli oznacza to że przebiegi roczne nie zgadzają się normami nałożonymi przez niektórych na tym forum. Dodam, że wszystko potwierdzone w serwisie w Niemczech...chodzi mi o to, że dość często jestem w Niemczech i widzę diesle z niedużymi przebiegami, często wręcz śmiesznymi i są one udokumentowane, a niektórzy i tak napiszą, że na 100% cofnięte... nie rozumiem co niektórzy chcą tym udowodnić ....

 

OJJJJ, kolega to nadal jeszcze myśli, że niemiec licznika nie cofa!!!!Nic bardziej mylnego, niemiec cofa licznik swojego samochodu wielokrotnie w tracie użytkowania robi to każdorazowo przed przeglądami serwisowymi, średnio cofa o 10-15tyskm/raz wydaje ok 100EUR/raz a zyskuje ok.100Tkm-150Tkm przy sprzedaży.

Łatwo to sobie kochani policzyc auto sprzedaje ze stanem 200Tkm zamiast 300Tkm, więc te powiedzmy 1000EUR wydane na korekty spokojnie się zwracają, jeśli nie zarabia to łatwiej auto sprzedaje...nie wszyscy niemcy tak robia ale zabieg ten jest powszechnie znany!!! NIE tylko TURASY KRĘCĄ.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt w niemczech nie kupi nowego klekota żeby nim robic 15-20 kkm rocznie a potem sprzedac go np po 3-4 latach a jesli sie to zdarzy bo go na to stac to auto trafi do dilera u którego on bierze nowy (następny) a jego ma odpowiednią cene która ma daleko do okazyjnej oferty jedyną okazją tu moze być przebieg a nie kwota odsprzedaży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w naszym kraju nie ma takich przepisów jak bodajże w USA, tzn za cofanie odsiadka. Wtedy Ci, co cofają powinni mieć podstawionych klientów z policji i dostawali by za to odsiadki, lub wysokie kary pieniężne, a Ci którzy chcą cofnąć powinni być traktowani w ten sam sposób..... takie moje marzenia ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy tym przebiegu chipa wstawiłem, a to było dawno temu :D

Poza termostatem i innymi PIERDOŁAMI nic mi się nie działo... aha sprzęgło, ale po 380 Nm tak jest już :-))))

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.