Skocz do zawartości

330d skrzynia biegow automat


ZP 12460

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam taki problem z automatyczna skrzynia biegow, np jade autostrada np 80km/h przedemna jakis samochod prubuje go wyprzedzic i wciskam gaz ale powoli to jest taki cichy halas jak bym wjechal na malowana linie (ale nie zawsze i to sie dzieje tylko na D). Bylem u mechanika podpielismy pod komputer to wykazal komputer 4 bledy

1. 055 monitoring biegow 5

2. 080 modul kontrolny, wewnetrzny blad 1 (EPROM)

3. 054 monitoring biegow 4

4. 149 magistrala CAN prdko ko

Po skasowaniu bledow pojechalem sie przejechac na droge exspresowa i znow zapalila sie kontrolka awaryjnej skrzyni pojechalem do goscia jeszcze raz i podloczylismy go jeszcxze raz i wyskoczyl blad ale tylko ten 1 . Czy ktos moze cos poradzic lub doradzic pozdrawiam

prubuje :arrow: proboje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest jakas szansa ze da rade to naprawic . Poczekam jeszcze na opinie mechanika bo on tez mial sprawdzic , ale mam nadzieje ze nie bede musial kupowac nowej skrzyni. A moze zna ktos kogos dobrego fahowca od automatow w irlandii to ja bym prosil o jakis kontakt do niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bylem u mechanika mam niby blad mechaniczny wiec musze kupic nowa skrzynie on mi powiedzial ze koszt skrzyni regenerowanej z roczna gwaracja kosztuje 2tys euro, ja miedzy czasie zaczolem dzwonic po szrotach i znalazlem uzywke za 1000 euro tylko bez gwarancji , teraz mam dylemat czy wydac 2000 na praktycznie nowa z gwaracja czy na uzywke bez gwarancji za 1000 + 350 montarz, co wogole myslicie o uzywanej skrzyni? takie jest moje zapytanie

zaczolem :arrow: zaczalem

montarz :arrow: montaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie jestes w polsce tu swoja skrzynie naprawil bys za 4 tys i do tego gwarancja, wiem ze gdzies w poznaniu robia takie skrzynie wystarczy im ja wyslac . co do numeru skrzyni to na niej jest tabliczka i tam jest wszystko napisane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabliczka jest po prawej stronie skrzyni patrząc od przodu pojazdu.

wygląda ona mniej więcej tak:

http://img822.imageshack.us/img822/5306/dsc03874c.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

mozliwe że będzie ci zasłaniać dzwignia zmiany biegów. wstarczy zmienic bieg i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.