Skocz do zawartości

330i wlekące się pasy bezpieczeństwa


pawci06

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teaki problem od jakiegoś czasu mam problem z pasami bezpieczeństwa chodzi o pas pasażera i kierowcy , bardzo się słabo zwijają a wrecz nie zwijają się , może przerabiał ktoś ten temat za co się wziąć czy wystarczy wymienić jakąś sprężynkę w mechanizmie czy trzeba cały mechanizm wymienić i czy jest sens szukać używki czy raczej kupić z ASO , z góry dzięki za info temat naprawdę jest upierdliwy nikomu nie życzę takich pasów :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak zle wrecz tragicznie pasy prawie wogole sie nie zwijają muszę je wpychać po trochu i wtedy jest ok jest to irytujące wiec sadze ze żaden preparat tu nie pomoże

 

zdziwisz się :) koszt niewielki więc spróbuj sprayem :cool2:

 

chyba że już faktycznie siadła sprężyna ale to mniej prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt poracha z tymi pasami, mnie to irytuje zwłaszcza że mi juz 2 razy przytrzaśnięto zapinkę pasa drzwiami i wgnioty mam przy karoseri budy na wysokości klamki, pasażera ... mam pytanie, zakładając że wcześniej pas wyczyścimy detergentem, a potem psikając teflonem albo silikonem czy plakiem, co będzie jak ktoś usiądzie w białej koszuli i się zapnie ... czy macie już doświadczenie czy to brudzi jak po czasie kurzu załapie, bo silikon i plak lapią kurz i brud, pewnie wyskoczyłem z tą białą koszuliną ... ale analogicznie może być na czarnej marynarce gdzie pas szarym brudem poleci po ramieniu - pytam poważnie bo tak często latam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że popsikasz pas do monemntu w którym wychodzi on ze słupka, nie musisz psikac całego którym się zapinasz bo to i tak nic nie da, chodzi o część która się zwija do środka(do słupka i dalej w głąb) Wyciągnij tyle ile potrzebujesz do zapięcia, zaznacz sobie i potem popsikaj całą wyciągniętą resztę.Nie wiem czy rozwijałes juz kiedys cały pas ale jeśli nie to zobaczysz ile go tam jeszcze siedzi w środku. A druga sprawa ze ten spray silikonowy nie brudzi raczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.