Skocz do zawartości

E46 1.8 swap na 2.0 bądź 2.2


puchacz89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mieszkam w Anglii a jak wiadomo strasznie drogie jest tu ubezpieczenie samochodu. Otóż chciałbym wrócić do swojego poprzedniego auta e46 320Ci ale suma ubezpieczenia przewyższa wartość samochodu i najtaniej wychodzi mi opcja z 1.8 a to nie wchodzi w gre, dla mnie musi być te 6 garów. I chciałbym zrobić swap w polsce na 2.0 albo 2.2 ,co do tego potrzebuje?? Silnik to jasne, ale czy potrzebna mi też wiąska, komputer, wał, most, skrzynia? Jaki koszt tego może być?

Tutaj takie auto kosztuje w b.dobrym stanie 2000 tyś funtów a ubezpieczenie przy braku zniżek 3000tysiące. Z góry dziękuje za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie Ty sprawdzałeś to ubezpieczenie ?? :D

a co potem przy MOT co im powiesz , przecież sprawdzają normy dla silnika 1,8 ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś na gocompare.co.uk lub . com nie pamiętam ...

tylko gorzej jak Polak przestanie tam pracować a Ty zostaniesz z innym silnikiem ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciłeś uwage na to albo w ogóle patrzyłeś, ale na ebay.uk jest wiele samochodów z silnikiem po swapie, wieć muśi coś w tym być, jakieś obejscie sie znajdzie tego:)Wiadomo moge się mylić.

A ogólnie to temat zmierza w innym kierunku, czy da rade dostać odpowiedż na moje pytanie??

A no gocompare wyszło mi drozej przykład: jezdze obecnie Fiatem Brava:D:D :D:D na gocompare wyszło mi najtaniej na to auto 180 funtów na miesiąc, a na confused mam 100 F na miesiąc wieć róznica jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wziąć pod uwagę fakt, że będzie Ci to auto ciężko sprzedać. Sam raczej bałbym się kupić auto po swapie gdyż tak naprawdę nie wiadomo kto to auto robił jak jest zrobione jakie mogą być komplikacje itd itp. Ale to tylko moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.