Skocz do zawartości

320d webasto i nie tylko


Rico_89

Rekomendowane odpowiedzi

witam . od dwóch dni jestem posiadaczem E46 2.0d zaczne od tytułu . webasto mam odłaczone (nie wiem dlaczego) bo jak je podłacze to nie działa szyberdach . co to moze byc albo gdzie szukac rozwiazania ...drugie pytanie to jak ustawic zegarek ? i trzecie ...bardzo trzaska przy zmianie biegów gdzieś z tyłu ... (trzeba powoli puszczac sprzegło zeby nie trzasło) sprzedajacy powiedział mi że sa powyrywane trzymaki tłumika (faktycznie tak jest bo gumy sa zerwane) ale czy od tego moga byc te trzaski ? gumy mam zamówione ... ale opinie innych co to moze byc mi też sie przydadzą . z góry dziekuje i bede bardzo wdzięczny za odpowiedz. pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W webasto pewnie sterownik jest zepsuty i powoduje różne zakłócenia, zegarek ustawiasz prawym bolcem na zegarach przekręcając nim w prawo lub lewo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo trzaska przy zmianie biegów gdzieś z tyłu ... (trzeba powoli puszczac sprzegło zeby nie trzasło) sprzedajacy powiedział mi że sa powyrywane trzymaki tłumika (faktycznie tak jest bo gumy sa zerwane) ale czy od tego moga byc te trzaski ? gumy mam zamówione ... ale opinie innych co to moze byc mi też sie przydadzą . z góry dziekuje i bede bardzo wdzięczny za odpowiedz. pozdrawiam .

 

wjedz na kanał i oblukaj tylnie mocowania wózka do podłogi....ja bym od tego zacząl.., watpie zeby od tlumika tak trzaskało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

 

Musiales dac naprawde dobre pieniadze za to m47, jak kupiles w taki stanie. Tak jak koledzy wyzej na pewno sprawdz mocowanie wozka, bo dosc powszechna wada w pierwszych rocznikach tego modelu. Na reszte pytan na pewno masz juz odpowiedz.

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała seria e46 do końca produkcji jest lipna z mocowaniem tylnego wózka i pękaniem podłogi. problem dopiero zniknął w e90 gdzie jest całkiem inna konstrukcja.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
z zegarkiem jest tak ze nic nie daje kręcenie w lewo albo w prawo ... nie ma tak jak w e36 ze zegar miga cały . tu miga tylko sekundnik . od czego to moze byci jak to ustawic ? proszę o pomoc. i jeszcze takie pytanie ... jak skasowac inspekcje ? jak zrobic zworke i czy wogóle da rade przez okrągłe OBD ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
z zegarkiem jest tak ze nic nie daje kręcenie w lewo albo w prawo ... nie ma tak jak w e36 ze zegar miga cały . tu miga tylko sekundnik . od czego to moze byci jak to ustawic ? proszę o pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.