Skocz do zawartości

Bmw e46 schowek


skols003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nawet nie wiem jak ten temat nazwac. moje pytanie brzmi czy da sie wsadzic CB radio do tego schowka nad zapalniczka wiem ze nie kazdy go ma ale pytam bo moze jak by po kombinowal to jakos moze by tam weszlo a gdzie incdziej to nawet nie ma za bardzo gdzie wsadzic cb np jak by wyciagnal schowek raczej obudowe i umiescil tam cb pozniej ta roletka by ladnie zaslaniala tak zeby nawet nie bylo widac ze jest cb tam , dzis jade ogladac radyjka bo za duze mandaty ale najpierw wolalem zapytac czy dalo by rade zrobic cos takiego a moze juz ktos z was ma taki patent?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tam niestety jest mało miejsca. Możesz za to wsadzić radyjko z lewej strony (schowek pod włącznikiem świateł). radyjko President Tommy po lekkiej modernizacji długości schowka wchodzi elegancko, jest za tym schowkiem sporo miejsca. Można podpiąć 12v ,jak i kabel antenowy pociągnięty w lewym progu. Dobry dostęp a co najważniejsze nie widać go w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te schowek przydaje się np. na okulary ale faktycznie nie za bardzo jest gdzie zamontować cb radio w taki sposób żeby nie kusiło w oczy złodzieja.

Ciekawy pomysł to montaż radia pod fotelem kierowcy. Jak ktoś dużo lata po kanałach to może być utrudnienie ale dla samej 19 wystarcza albo przełącznik kanałów w gruszce.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ten schowek nad popielniczką jest płytki ja mam w nim zainstalowany sterowanie do LPG ,to CB musiało by być naprawdę niewielkie, a pod siedzeniem nie polecam kumpel miał taki patent i naokrągło pląta się w okablowaniu . ten schowek pod włącznikiem świateł faktycznie po małych modernizacjach był by najlepszą opcją.
BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam miałem zamontowane radio na tunelu od strony kierowcy i na rzepie, niepotrzebne wędrowało pod siedzenie (2 rzepa) a wszystkie kable dość fajnie udało mi się pochować i zabezpieczyć że o dziwo nie było z tym problemu.

Darmowa diagnostyka, programowanie - Nowy Sącz i okolice, kontakt PW


Moja galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=173808


BMW E46 320Cd CR EU4 Coupe

Scania 124l 420KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam normalnie przykręcone na tunelu od strony pasażera i w sumie każdy ze znajomych tak ma i nie słyszałem żeby ktoś radia CB kradł.

 

Jak ktoś chce zainwestować to można kupić takie małe radyjko gdzie wyświetlacz i większość opcji jest w gruszce i radio można schować gdzie się chce a tylko gruszke mieć pod ręką :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wlasnie cb jeszcze nie kupilem najpierw musze widziec gdzie go usadowic zeby miejsca nie zajmowalo i nie rzucalo sie w oczy najlepiej bedzie w ten schowek po prawej stronie od pasazera.

male radio to jest to ale czy dobre nie wiem http://allegro.pl/cb-radio-alan-42-multi-missouri-gratisy-b-stok-i2675852621.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten schowek pod światłami wystarczy "przedłużyć". Odciąć tylną część, i wkleić pleksi na tyle, żeby radyjko weszło wraz z wtyczką od anteny, przy moim radju wystarczyło 4cm przedłużyć. Niestety jak ktoś ma Większe CB to tylko podklejenie na słupku środkowym przy fotelu kierowcy, pod siedzeniem (ale tutaj dostęp do radja jest słaby ). Można też do tunelu jak kolega opisał ale w tym przypadku korci potencjalnych "kleptomanów" ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam tak zrobione, wiadomo że radio na widoku ale radio jest za duże żeby je chować w schowki, a pod fotelem za mało wygodne :)

sorki za jakość ale testowałem transmitter fm i nie radio miało być na głównym planie

http://i.imgur.com/6Lptel.jpg

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.