Skocz do zawartości

Problem po zmianie przekaźników, automat. domykanie


mentos1819

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Dzisiaj chciałem przeczyścić styki w przekaźnikach komfortu od cetralnego, w połowie sie odało- chciałem poprawić, przedobrzyłem. Drzwi się pozamykały, chciałem otworzyć auto kluczykiem, wsadziłem we wkładkę aby otworzyć drzwi od strony kierowcy lecz po przekręceniu zablokowało mi kluczyk w pozycji poziomej, delikatnie ruszałem lewo prawo i w końcu puściło- niestety kluczyk kręci się lewo prawo swobodnie, nie porusza cypelka od blokady drzwi. Jak na ostro w przekaźniku zmostkuje styk aby centralny otworzył to otworzy, kluczykiem kręcąc też widzę że iskrzy w przekaźniku także centralnym próbuje poruszać tylko od strony mechanicznej nie spełnia zadania. Czy wkładka porusza jakimś cięgnem od od zamka ? Drzwi od strony kierowcy nie rozbierałem i nie wiem jak wygląda tam sprawa zamka, niejednokrotnie za to rozbierałem od pasażera także z tym nie będzie problemu tylko chciałem się dowiedzieć czy to wina jakiegoś cięgna ktore się ugieło/spadło czy też może coś innego? Dzięki z góry za porady, proszę o szybką pomoc i wyrozumiałość, autem dojeżdzam do szkoły a nie mam możliwości go zamknąć ani otworzyć Edytowane przez mentos1819
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny zrobiony- narazie nie będe robił wkładki z powodu braku czasu lecz po zmianie przekaźników komfortu jakimś cudem stało się coś takiego że jak zamykam z kluczyka centrlny to domykaja sie od razu szyby i szyber. Wcześniej musiałem przytrzymać by otworzyć zamknąć. Da się jakoś to zmienić wcześniejszego stanu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A gdy otwierasz to tez wszystkie szyby leca od razu do dołu ?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.