Skocz do zawartości

problem z chipem e46 330d 184km


tomekmax1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nadal problem z chipem bnw e46 330d.... autko jest zchipowana a jedzie na rowno z taka sama 330d niechipowana gosc ktory mi to robil twierdzi ze problem tkwi w aucie tylko nie wiadomo co go blokuje.... co moze wplywac na to Ze auto nie jedzie jak powinno
Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Była hamowana? Ile wypluło przed, ile po? To gość robił program a nie potrafi zrobić diagnostyki :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie masz wgranego gotowca niewiadomego pochodzenia :-)

 

Powodzenia z takimi tunerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: :mad2:

Szkoda, że "brać" bmw dokonuje takich fajnych tjuningów ... nawet nie chodzi o samego właściciela, ma jak chciał ale żal samochodu.

Rozumiem, że 1200zł dużo, 500zł dużo czy tam ile biorą tu koledzy na forum ... ale jak za dużo to po co się brać za to w ogóle, bo skoro nie "idzie" lepiej to zakładam, że nie był to program do ecoDrive-ingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą, najpierw podpięcie pod kompa diagnostyka wtrysków, doładowania, przepływki idt, późnij na hamownie, nastepnie indywidualna mapa obrobiona pod twój stan auta pozniej znowu hamownia i pomiar nowej mocy , a na koniec radość z jazdy :D cos musiałes miec źle zrobione, moze ktos ci wgral gotowa mape ale do 320d i dlatego jedzie gorzej niz w serii :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz wykresu przed i po, a piszesz że jedzie jak zwykła bez wirursa, nie piszesz czy jedzie lepiej czy gorzej przed chipem, nie wspomniałeś czy robiłeś diagnostykę itd, piszesz że nie jest to gotowiec ... to nasze odpowiedzi to trochę wróżenie z fusów.

Za to masz wskazane ... że źle się za to zabrałeś.

Może czas odwiedzić fachowca z hamownią ? po wcześniejszym przeprowadzeniu diagnostyki, która powinna ( o ile jeszcze nie została przeprowadzona ) być zrobiona zanim zapytałeś na forum, co "go blokuje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam twoje wcześniejsze tematy. Pisałeś, że twój samochód nie jedzie jak powinien, brzmi inaczej niż kolegi i pachnie inaczej jak kolegi.

I zamiast zrobić z nim porządek, zrobiłeś chipa, który miał być lekarstwem na wszystkie bolączki łącznie ze smrodem.

 

Wgraj serie ogarnij samochód, a nie rób cip tjuningi. Chipuje się samochód w 100% sprawny, a nie traktuje programu jako lekarstwo na brak mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak fajnie :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mogles robic bez sprawdzenia wczesnijego hamowania auta :duh: moze masz problem z tubo badz przepływka. wroc do normalnego softa I udaj sie sprawdzic pod kompem a pozniej na hamowni i jak nie ma serii to cos jest popsute napraw to a pozniej zrob mape, bo powinienieś miec jakies 220koni to powinna byc rakieta, byc moze mapa tez zle zrobiona :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pincet", "czysta", "milion pincet sto dziewincet" - czy "rakieta", to decyduje kierownik. Bo jak kierownik [BAD], to i nie pomoże koni kupa.

 

Co skutecznie udowodnił założyciel tematu, obnażając jak dba o auto.

Nadal czekam na wieści, kto to tak ładnie "zacipował" ten silnik.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rakietami to bez przesady ... rakiety są powyżej 300 km, chociaż też niekoniecznie bo to kwestia jaka masa samochodu i czy At czy Mt

Pincet od razu :mad2:

No ale nie ma co się spinać, prawda jest taka, że 200 parę koni w samochodzie ważącym ponad 1,5 tony dupy nie urywa.

Teraz w zasadzie to praktycznie nic nadzwyczajnego w setkach octavii, insigni, audików w kombi do wożenia dzieci na wczasy i do przedszkola. I kierownik nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona tak uważa :lol: , ja jestem przeciwnego zdania. Czy to znaczy, że jest większym kozakiem niż ja ?? :lol: :duh:

Nie no więcej powagi, dla kogoś będzie rakieta dla innego nie. Na forum hyundaja, pewnie i30 z dieslem, to rakieta.

Strasznie spięty jesteś, wyluzuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kloc 1600kg i 200 kuni ... co to jest, albo 306 w "lekkim" x6, nie no pocisk ...

Tu nie ma kozaczenia, ale stosunek koni do masy.

Lekkie jak piórko polo g40 w serii około 120km po małych modyfikacjach jeszcze więcej i większość kierowników bmw myśli, że wsteczny włączyło.

Corsa z silnikiem c20xe nawet a z c20let z cali turbo po modach ... to w ogóle.

Mało jest takich kit-carów ? Nawet seryjnych, zapomniało kupę ludzi o mazdzie 323 turbo 4x4, crx z lepszym v-teckiem, czy nawet poczciwej gsi 16v na lexmaul-u, gdzie to wszystko już było 20 lat temu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona tak uważa :lol: , ja jestem przeciwnego zdania. Czy to znaczy, że jest większym kozakiem niż ja ?? :lol: :duh:

Nie no więcej powagi, dla kogoś będzie rakieta dla innego nie. Na forum hyundaja, pewnie i30 z dieslem, to rakieta.

Strasznie spięty jesteś, wyluzuj :D

bla bla bla :) Strasznie to mi Cię szkoda ale w sumie taki luz ziom z Ciebie to ja Cie :D

 

mikan

ustalilismy ze 3.0 d po programie to wół ale 2.0d to dopiero musi byc wół :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie tekstu ze zrozumieniem, to jednak przyszłość. Gdzie napisałem, że wół ?? To, że dupy nie urywa nie znaczy, że wół ?

Sam mam i jakoś nie narzekam, ale dla mnie to co najwyżej dynamiczny samochód. Jak bym miał teraz nadmiar gotówki kupił bym inny mocniejszy i nie w dieslu.

Tylko jestem świadom, że to nie jest rakieta, co jakoś mi wcale nie przeszkadza. A ty się bulwersujesz jakby cię ktoś obraził :duh:

Jesteś jakiś strasznie nie dowartościowany czy co ?

Dla ciebie niech sobie będzie nawet odrzutowcem i po co się spinać "ZIOM". Chyba pierwszy raz tego słowa użyłem, taki jestem wyluzowany :lol:

 

 

no i ... ?

Teraz powinieneś się obrazić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.