Skocz do zawartości

e46 318Ci obnizenie przodu


Lucanos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym obniżyć przód auta aby był niższy niż z tylu, nie chce wydać dużo pieniędzy kupując sportowe sprężyny i amortyzatory (wystarczy tak jak jest w zawieszeniu z m-pakietu). Mam również problem ze znalezieniem sprężyn do mojego modelu, pełno jest ofert do 6-cylindrowych silników.

Czy oryginalne sprężyny z m-pakietu coś obniżą przód i czy wkładając same sprężyny z przodu muszę tez z tylu? Nie chce również aby niższe zawieszenie miało jakiś wpływ na komfort jazdy.

Znalazłem również sprężyny z eibach sportline -30,35/15:

http://www.eibach.pl/eibach-bmw-3-(e46)-e20-20-001-01-22-pi-773.html

czy ktoś ma takie sprężyny i może się wypowiedzieć na ich temat? Tyl jest -15 a z tylu przy założeniu dystansu 15,20 będzie tarło przy obciążonym aucie? Felgi to Styling 68 17"

Z góry dziękuje za konkretne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież sprężyny kosztują grosze obniżające wiec dużo nie wydasz. Nie musisz tego robić na obu osiach chociaż bedzie to wygladać z dupy jak przód bedzie nisko a z tyłu wóz drabiniasty. Dlatego się kupuje raczej kompletami. Nie musisz zmieniać amortyzatorów.

 

czy ci beda opony tarły zalezy od ich ET, jak dowalisz dystans to moze się okazać że koło bedzie ci włazić w nadkole i poniszczysz i nadkole i opone.

 

ja na ori sprężynach tre po progach zwalniajacych (musze je brać skosem), a tu jeszcze obnizać ? :) hardkor z ciebie :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja do swojego 316ti Compact z silnikiem n42b18 wstawiłem komplet Eibacha, niby w zaleceniach i specyfikacji pisze że do 6 garówek a auto poszło zadowalająco w dół. Fajnie się usztywniło i bardzo dobrze się prowadzi i oczywiście trzeba unikać dziur. Dobrze jest sobie na tablicy poszukać jakiś używek jak ma być tanio. Ja swoje kupiłem od gościa co nie wiedział co jest pięć i jakie to spręzyny i sprzedał mi komplet w idealnym stanie za 200zł z przesyłką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.