Skocz do zawartości

obnizajace się lusterko zew. jest taka funckja ?


albizkit

Rekomendowane odpowiedzi

w e39 jest taka opcja jezeli sa fotele elektryczne z pamiecia (byc moze jeszcze konieczna jest elektryczna regulacja kolumny kierownicy, ale na 100% nie pamietam). wystarczy przelacznik od ustawiania lusterek przelaczyc na pozycje taka, jak bysmy chcieli wyregulowac lusterko kierowcy i wrzucic wsteczny - wtedy lusterko pasazera powinno obnizyc sie tak, zeby kierowca widzial tylne kolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to prawda ? jak tak to jak to uruchomić ? w jakich wersjach to występuje ?

 

Pstryczkiem od ustawiania lusterek. Jak masz wlaczone ustawianie od kierowcy to nic sie nie dzieje, jak od pasazera to sie przestawia przy wrzuceniu wstecznego. Albo odwrotnie. Tak w e38 jest wiec w calej reszcie pewnie tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio usłyszałem gdzieś ze w e46 jest taka funkcja ze po wrzuceniu wstecznego lusterka automatycznie opadają zęby lepiej widzieć przy cofaniu .

 

Jest to prawda ? jak tak to jak to uruchomić ? w jakich wersjach to występuje ?

 

pozdrawiam

 

Witaj - ja mam taką funkcję w swoim - e46 2002 rok, gdy wrzucam wsteczny lusterko pasażera samo się obniża na czas cofania, nie wiem jak sie włącza tą funkcje gdyz auto mam od niedawna a była aktywna juz od czasu kupna :roll2: dodam jeszcze na marginesie że mam PDC i nie wiem czy nie jest to jakos ze soba powiązane :roll2:

Car Detailing - zrób to z Nami :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pstryczkiem od ustawiania lusterek. Jak masz wlaczone ustawianie od kierowcy to nic sie nie dzieje, jak od pasazera to sie przestawia przy wrzuceniu wstecznego. Albo odwrotnie. Tak w e38 jest wiec w calej reszcie pewnie tez.

 

Tak samo jest w E46.

 

Sprawdze w swoim Compakcie dzisiaj i jak dojade do domu - dam znac :)

Ale powiem szczerze,ze nie zauwazylem tego jeszcze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
w e39 jest taka opcja jezeli sa fotele elektryczne z pamiecia (byc moze jeszcze konieczna jest elektryczna regulacja kolumny kierownicy, ale na 100% nie pamietam). wystarczy przelacznik od ustawiania lusterek przelaczyc na pozycje taka, jak bysmy chcieli wyregulowac lusterko kierowcy i wrzucic wsteczny - wtedy lusterko pasazera powinno obnizyc sie tak, zeby kierowca widzial tylne kolo

 

Mam pamięć foteli, elektryczną kierownicę ale zarówno przy przełączeniu na lusterko pasażera jak i lusterko kierowcy, jak włączam wsteczny (tiptronik) to lusterko się nie obniża :cry2: Czyżby czegoś brakowało? (może osobno występowała pamięć lusterek :?: ) Albo coś się popsiuło, tylko co :mad2:

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pamięć foteli, elektryczną kierownicę ale zarówno przy przełączeniu na lusterko pasażera jak i lusterko kierowcy, jak włączam wsteczny (tiptronik) to lusterko się nie obniża :cry2: Czyżby czegoś brakowało? (może osobno występowała pamięć lusterek :?: ) Albo coś się popsiuło, tylko co :mad2:

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :modlitwa:

 

Zerknij na tego PDF-a czy aby ten wlasnie problem nie dotyczy twojego modelu.

 

Aby byc pewnym czy posiadamy uchylanie lusterka podczas wlaczania biegu wstecznego jest sprawdzenie czy samochod wyjezdzajac z fabryki zostal wyposazony w opcje nr 459 (pamiec siedzen i lusterek)

Kazde ASO na podstawie VIN-a jest w stanie udzielic informacji na temat zainstalowanych opcji w danym samochodzie. Wystarczy tlko zadzwonic, trafic na kompetentna osobe z dostepem do ASAP-a (Aftersale Assistance Portal) i grzecznie zapytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.