Skocz do zawartości

kabelek przy akumulatorze


pemo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Macie w swoich autach dodatkowy czarny kabelek który dołączony jest do plusowej klemy ? Zaznaczam że z plusowej klemy wychodzą dwa czerwone grube ( miedziane ) oprócz tego jest właśnie ten cienki czarny kabelek który jest oderwany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Macie w swoich autach dodatkowy czarny kabelek który dołączony jest do plusowej klemy ? Zaznaczam że z plusowej klemy wychodzą dwa czerwone grube ( miedziane ) oprócz tego jest właśnie ten cienki czarny kabelek który jest oderwany

 

to jest jakis dodatkowy kabel w orginale tego nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="Matej"]ten kabelek jest jak kolega wyżej pisał jest do naboju pirotechnicznego który jak odpalą poduszki to tez odpala i rozłącza prąd z akumulatora.chyba wszystkie e46 to mają

 

to calkiem inaczej wyglada ...jak by byl od tego to by nie mial nap. na komp. kolega pisal dwa czerwone..to jest orginal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stacyjka pewnie była przekręcona....

 

E nie, taki ciemny nie jestem[/quote

 

spruboj rozlaczyc ...zobaczysz czy cos sie dzieje z kontrolka...a jak nie to komp. moze masz cos namieszane w kablach.. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie są dwa czerwone - grubszy i cieńszy.i jest cieńki czarny który idzie do naboju(czy naboja :D ).gdy wywali Ci poduszki to ten nabój wypala i rozłącza ten gruby czerwony kabel.jest on na zasadzie wtyku przy klemie.wyskakuje z "gniazda" i rozłącza prąd.cieńki czerwony jest na stałe bo jak wywalą poduchy to włączają sie automatycznie awaryjne,otwiera centralny i to zasila ten cieńszy czerwony(nie wiem co jeszcze zasila).sprawdzone wszystko w praktyce jak z kumplem mieliśmy wypadek compactem z 2004roku.tam tak było więc myśle ze u mnie tez tak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie są dwa czerwone - grubszy i cieńszy.i jest cieńki czarny który idzie do naboju(czy naboja :D ).gdy wywali Ci poduszki to ten nabój wypala i rozłącza ten gruby czerwony kabel.jest on na zasadzie wtyku przy klemie.wyskakuje z "gniazda" i rozłącza prąd.cieńki czerwony jest na stałe bo jak wywalą poduchy to włączają sie automatycznie awaryjne,otwiera centralny i to zasila ten cieńszy czerwony(nie wiem co jeszcze zasila).sprawdzone wszystko w praktyce jak z kumplem mieliśmy wypadek compactem z 2004roku.tam tak było więc myśle ze u mnie tez tak jest

 

Kolega ma racje...specjalnie bylem zobaczyc przy samochodzie...czarnego przedtem nie widzialem bo byl schowany od dolu.....

kolego pemo masz namieszane z poduszkami..ktos robil co sie nie zna... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=50504&postdays=0&postorder=asc&start=120

 

Piąta fotka od góry.

 

Ehhh z tym pirotechnicznym to już legendy krążą, że go nie ma ale on JEST w standardzie a przynajmniej powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.