Skocz do zawartości

Kupno E46 prosba o pomoc :)


papik

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani !

Znalazlem na allegro autko i juz je zaklepalem u sprzedawcy.

Przekonalo mnie jego podejscie oraz zamieszczone fotki, ktore zmodyfikowalem aby nie bylo nr rej. autka :)

 

Autko posiada:

 

"- ksiazke serwisowa (serwisowany w autoryzowanym serwisie BMW)

- ABS

- Max ilosc poduszek powietrznych

- ASP

- ESR

- Alu Felgi(oryginalne BMW 17 cali ,nowe opony )

- Tempomat

- El szyby i lusterka(skladane do wewnatrz)

- Nagłosnienie BOSE(system muzyczny)

- Zmieniarka SONY na 6CD(oryginalnie zamontowana przez serwis BMW

- Chrom Pakiet

- Dzielona tylna klapa bagaznika

- oryginalnie Przyciemniane szyby

- skórzana tapierka

- kompuer pokladowy

- przebieg 140 tys

- wspomaganie kierownicy

- wileofunkcyjna kierownica

- Klimatronik

- nowe klocki hamulcowe,nowe tarcze hamulcowe

- auto sprowadzone z Niemiec w kraju 3 miesiace"

 

Rok produkcji 2001

Przebieg [w km] 140000

Pojemność silnika [w cm3] 3000

Moc silnika [w KM] 198

Skrzynia biegów Manualna

Rodzaj paliwa Diesel

Typ Kombi

Liczba drzwi 4/5

 

Cena okolice 42.000pln.

 

Mozecie wyrazic swoja opinie na podstawie ponizszych fotek ?

http://fotki.pomorski.net/TAJNE/BMW/

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no mi się jak zwykle podoba przebieg 140tys km :P:P

 

W kombi :jawdrop: w dieslu :jawdrop: w 3,0 z co najwyżej 2001 roku :jawdrop:

(Domniemywam że został zakupiony w celu dojazdu do kościoła przez starsza panią, która obecnie ze względu na rosące ceny ropy kupiła smarta:P)

 

No i zastanawia mnie fakt, że auto posiada włoską książkę serwisową :P:P

 

P.S. Moc silnika jesli jest nominalna to 184KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zwróć uwagę na to że ITALIA. chyba wiesz że włosi szczególnie znani są z "dbania" o auta.

 

i przebieg trochę mało wiarygodny

a z tym złym dopasowaniem maski to może być złudzenie optyczne, i raczej tak jest, bo jak ktoś za tyle kasy wystawia furke to nie narażał by sie na tak szybkie dopatrzenie tego że była stuknięta. i wg mnie to raczej nie była, (z tego co zdjęcia pokazują, ale to też mało można powiedziec)

lakier wyglada na oryginalny, spójrz na to z innej strony że jak auto jest walone(szczegołnie takie) to robia cały lakier i by sie błyszczała jak nóweczka.wtedy można szukać(chyba że auto walone zaraz po wyjechaniu z salonu)..no i widać też że naprawdę przebieg większy...porysowana, wgnotki niewielkie..sporo jeździła..

no...ale zawsze możesz postawić na to że to włoch...

Nie sugeruj też sie książka serw. bo w dzisiejszych czasach to wiesz że to akurat już nie robi większego wrażenia..

Jedź, obejrzyj.., i nie poleć na muzykę-to mozesz sam kupić :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny zderzak się średnio trzyma, z prawej strony wyleciał z zaczepu :wink:

Auto ładne w środku, z zewnątrz trudno ocenić (kiepska jakość zdjęć mimo sporej rozdzielczości).

Przebieg bardzo mało realny. Nie wygląda jakby był po dzwonie w przód... ale auta miały dzwony nie tylko przodem :wink:

Trzeba by sprawdzić w serwisie BMW

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytajcie dokladniej...autko jest sprowadzone z Niemiec - ciekawe tylko dlaczego posiada wloska ksiazke serwisowa...?

 

Przebieg nie realny - wytarta galka, i choc zdjecia slabe to kierownica wyglada na rowniez troche wytarta. A wiem, jak wyglada moja po 160 tys km...

 

Tylny zderzak się średnio trzyma, z prawej strony wyleciał z zaczepu Wink

 

U mnie tez czasem wyskakuje, tam jest taki dziwny, "blaszkowaty zaczep". Generalnie nie ma sie co przejmowac, zderzak wraca na miejsce w 15 sekund :D

 

Autko ładne - ale sprawdz je dokładnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za info i cenne uwagi :)

Co do przebiegu to sie z Wami chwilowo nie zgadzam.

Moje ukochane malenstwo takze ma wytarta kierownice i galke, i takze ma przebieg w okolicy 140kkm (w zasadzie to ma teraz w okolicy 155kkm).

Przebieg w 100% udokumentowany, auto po leasingowe z PEWNEGO komisu z Belgii. Sprawdzilem swoje autko w kilku ASO w Wawie i potwierdzili zarowno przebieg jak i stan techniczny autka :) Tak wiec 2001 rok o niczym nie swiadczy, nie kazdy MUSI robic rocznie 100kkm jak niektorzy z Was. (np. w 7 lat moja mama zrobila swoim samochodem 34kkm - praca-dom :jawdrop: ).

 

Tyle co do przebiegu. Faktycznie ksiazka serwisowa takze daje mi do myslenia. Na dniach powinienem dostac nowe fotki i moze VIN.

 

Spytam jeszcze dokladnie o historie autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak mało robisz km to lepiej kupic benzyne :)

mniej kłopotów, mniejsze ryzyko zakupu :)

i frajda wysokich obrotów :)

 

ale to hjak tam kto woli

 

co do rpzebiegu to nawet nie chodzi o wytarte elementy, ale o to ze cieżko u handlarza znaleźć nie skrecony licznik ...

ktoś gdzies musi zarobić, a najłatwiej na "odmłodzeniu" auta :)

:norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papik - kierownica kierownicy nierówna.

Ta z tworzywa (nie wiem co to jest... jakaś guma czy ki diabeł) wytrze się szybciej niż skóra.

Z tego co mowił mi kolega, "ludzie" cofają liczniki, moduł LCM i przebieg zapisany w kluczykach (tego dowiem się na 100% bo to mnie najabrdziej zmartwiło), więc nie wiem w jaki sposób serwis mógł potwierdzić, że przebieg jest autentyczny. Chyba, że chodzi o pewną, udokumentowaną historię serwisową auta w poprzednim ASO.

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... powiem tak..(napisze) ...

o sciąganiu autek, opłacalności itp.. wiem sporo.

Nie od kogoś tylko z autopsji.

Jesli ten przebieg jest realny - to ten co ją sprzedaje jest głupcem i robi CI prezent bo sam wiecej za nią zapłacił.

Ewentulanie jest taki przebieg... ale sprawdź kto był właścicielem i ilu ich było.

Czy np. w karierze auta właścicielem ( przykłądowo nie był Czech) ...

bo może się okazać że kupił rozbitą, złozyli ją z dwóch i wróciła do Niemiec skąd samochody są uznawane za zadbane itp...

troche czarny scenariusz... ale dużo osób nawet nie wie że ma autko z ćwiartek... nawet z niemiec...

handel samochodami to gruba kasa... i każdy chce zarobić jak najwiecej :dance:

 

Ogolnie ze zdjęc autko ok.

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papik - kierownica kierownicy nierówna.

Chyba, że chodzi o pewną, udokumentowaną historię serwisową auta w poprzednim ASO.

 

Tak, mam skore na kierownicy :) Tak, mam dokumentacje do SWOJEGO autka w postaci ksiazki, pieczatek i widac,ze to bylo prowadzone rzetelnie :)

 

Co do autka na fotkach - nie wiem czy ma cofniety przebieg, czy nie...

W zadsadzie to malo istotne, wazniejsze jest jak dlugo pojezdzi bez powazniejszej awarii... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papik - kierownica kierownicy nierówna.

Chyba, że chodzi o pewną, udokumentowaną historię serwisową auta w poprzednim ASO.

 

Tak, mam skore na kierownicy :) Tak, mam dokumentacje do SWOJEGO autka w postaci ksiazki, pieczatek i widac,ze to bylo prowadzone rzetelnie :)

 

Co do autka na fotkach - nie wiem czy ma cofniety przebieg, czy nie...

W zadsadzie to malo istotne, wazniejsze jest jak dlugo pojezdzi bez powazniejszej awarii... :(

 

hehe weź kup herbate, zaparzymy i bedziemy sobie z fusów wróżyć :)

a idą Andrzejki :lol: :lol: :lol: :lol: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehe weź kup herbate, zaparzymy i bedziemy sobie z fusów wróżyć :)

a idą Andrzejki :lol: :lol: :lol: :lol: :norty:

 

Aktualnie kawe sobie robie :) Faktycznie przywalilem dowcipem jak nigdy :mad2: :jawdrop:

Czekam na VIN autka i fotki z ksiazki serwisowej dokumentujace przebieg... :) Dam znac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja mam włocha :) i jestem zadowolony nie ma reguły co niby niemcy to jakiś szczególny naród w sprawie dbania o auta ?? To pewnie tak jak z tą Niemiecką precyzją :) szkoda że Japan Cars są zawodne i nieprecyzyjne :)Ważny jest człowiek który jeździ a nie narodowość jakiej jest !!!
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba, jak kupowałem swoją 330d to szukałem z takim jasnym wnętrzem... skończyło się na czarnej skórze i listwach w fortepianowej czerni w środku... :) Co do autentyczności przebiegu, to faktycznie, mało kto kupował nowego, dobrze wyposażonego i drogiego diesla BMW po to zeby robic nim 10 000 km rocznie, ale przecież zdarza się dobrze trafić. Moje auto też jest z 2001 r, i w momencie kupna w lipcu tego roku miało potwierdzony przez rzeczoznawcę oraz w ASO przebieg 115 000 km. Faktem jest, że kosztowało naprawdę sporo jak na ten rocznik :). A co do zderzaków odczepionych itd, to musimy pamiętać, że samochód ma 7 lat, kupe km za sobą i takie rzeczy się po prostu zdarzają... Sprawdź auto w ASO i kupuj jak będzie ok, bo fajny jest!!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Sprawdź auto w ASO i kupuj jak będzie ok, bo fajny jest!!! :)

 

No dobra, przyznaje, ze autko chce kupic dla siebie na "pozniej". Czyli jak moj Compakcik przestanie byc przydatny w naszej rodzinie to sie go sprzeda, a 330d bede mial dla siebie. Znowu bede sszukal autka dla kobiety i pewnie kupimy tez E46 ale juz nie kombi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Sprawdź auto w ASO i kupuj jak będzie ok, bo fajny jest!!! :)

 

No dobra, przyznaje, ze autko chce kupic dla siebie na "pozniej". Czyli jak moj Compakcik przestanie byc przydatny w naszej rodzinie to sie go sprzeda, a 330d bede mial dla siebie. Znowu bede sszukal autka dla kobiety i pewnie kupimy tez E46 ale juz nie kombi :)

 

 

na później ?

wrzuasz temat rodem z "Jak rozpętałem III wojne światową?"

i zwijasz walizki? :jawdrop:

 

powinni zrobić osobne forum dla gdybaczy,!!!!!!!!

 

:clap: :naughty:

 

:norty: :norty: :norty: :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Sprawdź auto w ASO i kupuj jak będzie ok, bo fajny jest!!! :)

 

No dobra, przyznaje, ze autko chce kupic dla siebie na "pozniej". Czyli jak moj Compakcik przestanie byc przydatny w naszej rodzinie to sie go sprzeda, a 330d bede mial dla siebie. Znowu bede sszukal autka dla kobiety i pewnie kupimy tez E46 ale juz nie kombi :)

 

 

na później ?

wrzuasz temat rodem z "Jak rozpętałem III wojne światową?"

i zwijasz walizki? :jawdrop:

 

powinni zrobić osobne forum dla gdybaczy,!!!!!!!!

 

:clap: :naughty:

 

:norty: :norty: :norty: :norty: :norty:

 

Nie zrozumiales, albo ja niezrozumialem napisalem :)

Wcal enie zwijam walizek, autko CHCE kupic teraz i w zasadzie zaklepalem je u sprzedawcy :) Docelowo ma to byc moje autko za pare lat (moze wczesniej) :)

 

Wot tyle. Moze ktos z Zielonej Gory moglby podjechac i obejrzec autko ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Sprawdź auto w ASO i kupuj jak będzie ok, bo fajny jest!!! :)

 

No dobra, przyznaje, ze autko chce kupic dla siebie na "pozniej". Czyli jak moj Compakcik przestanie byc przydatny w naszej rodzinie to sie go sprzeda, a 330d bede mial dla siebie. Znowu bede sszukal autka dla kobiety i pewnie kupimy tez E46 ale juz nie kombi :)

 

 

na później ?

wrzuasz temat rodem z "Jak rozpętałem III wojne światową?"

i zwijasz walizki? :jawdrop:

 

powinni zrobić osobne forum dla gdybaczy,!!!!!!!!

 

:clap: :naughty:

 

:norty: :norty: :norty: :norty: :norty:

 

Nie zrozumiales, albo ja niezrozumialem napisalem :)

Wcal enie zwijam walizek, autko CHCE kupic teraz i w zasadzie zaklepalem je u sprzedawcy :) Docelowo ma to byc moje autko za pare lat (moze wczesniej) :)

 

Wot tyle. Moze ktos z Zielonej Gory moglby podjechac i obejrzec autko ? :)

 

trochę zartów musi być :) :norty: :modlitwa: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Tak, mam skore na kierownicy :) Tak, mam dokumentacje do SWOJEGO autka w postaci ksiazki, pieczatek i widac,ze to bylo prowadzone rzetelnie :)

 

Hmm, wiesz, ja do swojej oprócz książki mam nawet faktury z ASO na wbite przeglądy. No ale bez tego mało kto by uwierzył w 7 latka z przebiegiem ~70kkm. Tak po prawdzie do mnie to nadal nie za bardzo przemawia ale przecież nie popchne sobie licznika na 150kkm żeby się lepiej czuć. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.