Skocz do zawartości

330 Ci pomimo wyjecia kluczyka cos zyje w srodku :)


dakoblue

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie .Mam duza navi i zauwazylem ze czasem(nie zawsze)

po zatrzymaniu samochodu ,wylaczenia silnika i nawet wyjecia kluczyka z okolic ekranu slychac dzwiek jakby tam dzialal ciagle jakis silniczek elektryczny

wylaczylem wiatraki ,wszystko..zamknalem samochod (siedzac w srodku) a tam ciagle cos szumi.Ktos wie co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "coś" może żyć nawet do 15 minut. Potem umiera z braku powietrza.

 

W środę zakładam sportowe sprężyny eibach do swojej ix,

 

To się kolega w temt wstrzelił :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , panowie to życie to rzecz normalna w e46, sam się zainteresowałem owym faktem ponieważ u mnie także coś żyje , po przeczytaniu instrukcji obsługi dowiedziałem się że jest to coś w rodzaju samo testu układu wentylacji , sprawdza jakieś łopatki ,przesuwniki w tunelach wentylacji , dlatego powastaje wrażenie jakby się wentylacja z opuznieniem wyłączła , ale także pisze że tą czynność samochód wykonuje przy któryś tam zgaszeniu silnika u mnie przy 6-8 zgaszeniu silnika .

 

pozdrawiam :dance: :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , panowie to życie to rzecz normalna w e46, sam się zainteresowałem owym faktem ponieważ u mnie także coś żyje , po przeczytaniu instrukcji obsługi dowiedziałem się że jest to coś w rodzaju samo testu układu wentylacji , sprawdza jakieś łopatki ,przesuwniki w tunelach wentylacji , dlatego powastaje wrażenie jakby się wentylacja z opuznieniem wyłączła , ale także pisze że tą czynność samochód wykonuje przy któryś tam zgaszeniu silnika u mnie przy 6-8 zgaszeniu silnika .

 

pozdrawiam :dance: :dance: :dance:

aha,dobrze wiedziec

dzieki

jak cos zacznie wylazic z ukladu to dam znac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • Zasłużeni forumowicze
ten wiatraczek to nawet przy zwykłym CD chodzi przez około 15minut przynajmniej jest tak u mnie

Bo to nie jest zależne od CD czy navi. Jest tak jak kolega wyżej to napisał. Jest to normalny objaw w e46 przynajmniej przy klimatroniku. Zaczął bym sie martwic gdyby nie było słychac tego silniczka

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też żyje "coś " za radiem bałem sie że wykrada prąd z akumulatora gdy nikogo nie ma i pod osłoną nocy. Naszczęscie prąd nie ginie wszystko działa dobrze wiec uznałem że niech ten "stwór" siedzi sobie i pilnuje auta.

 

Podobne dzwieki to są do tych jakie słychać z dysku twardego w komputerze i bardzo ciche (słyszą je tylko psy i pedanci)

 

Nigdy nie miałem cierpliwości sprawdzić po jakim czasie dzwieki milkną ale na pewno kila min. Moge powiedziec że jak wsiadam do auta to jest cisza kompletna jak gasze silnik to coś tam jeszcze robi porzadki po fajrancie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.