Skocz do zawartości

318i przyciemniające się lusterko wsteczne.


Rash

Rekomendowane odpowiedzi

Mam normalne lusterko wsteczne.

 

Myślałem nad qpnem tego czegoś:

 

http://cgi.ebay.co.uk/BMW-E36-AUTO-DIMMING-REAR-VIEW-MIRROR-OEM_W0QQitemZ220304449642QQcmdZViewItem?hash=item220304449642&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1121%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318#ebayphotohosting

 

 

 

W związku z tym 2 pytania:

 

1) Do tych co mają: Działa to?

 

2) Pod co się to podpina?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja mam takie lusterko w swojej,działa beż zarzutów,jak wieczorem jedzie za mną jakiś samochód to automatycznie się ściemnia,widać samochód tylko masz takie wrażenie jakbyś patrzał przez maskę spawalniczą.Co do podłączenia to niemam pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam takie w E91. Działa tak, że jak na dworze się zciemnia to robi sie jakby przyciemniane w kolorze zieleni - im ciemniej tym mocniej. W obudowie samego lusterka w części od strony szyby czołowej jest okienko z czujnikiem światła, także w części odblaskowej samego lustra jest okienko z sensorem, który pewnie reguluje jego jasność jako wykryje oświetlenie od tyłu w powiązaniem natęzenie światła od przodu. Jeżeli włącze bieg wsteczy niezaleznie od pory dnia automatycznie robi się jasne jak w dzień. Zatem podłączenie musi być powiązane z wyłącznikiem biegu wstecznego. Myślę, że w E91 steruje tym komputer, natomiast sprytny elektryk/elktronik samochodowy mógłby zrobic symulację wykorzysując światło cofania. Super sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widzę że jest już rozwiązanie z kabelkami. Proponuję jadnak zasilanie podłączyc pod stacyjkę, a nie pod lampę oświetlenia wnętrza. Będzie pobierało prąd tylko przy włączonym zapłonie - nie rozładuje akumulatora po długim postoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.