Skocz do zawartości

[e90] Z czy bez iDrive?


Michall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytałem, gdzieś że iDrive często sprawiał w pierwszych rocznikach jakieś problemy. Interesuje mnie model e90 320d z 2005 roku. Jak będzie wybór to lepiej brać egzemplarz wyposażony w iDrive czy nie?

im lepsze wyposazenie tym lepiej.

ja jak na razie nie zauwazylem zadnych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bez iDrive i jestem zadowolony w sumie to właśnie tylko nawi u mnie brak.

Fakt faktem że szukałem też z iDrive ale bardziej mi zależało na stanie samochodu z drugiej strony za "gołymi" egzemplazami wogóle nie patrzyłem a iDrive był ostatnim dodatkiem na którym mi zależało bo polskiej mapy BMW i tak nie ma super dokładnej.

Edytowane przez klagosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda wogóle jestem jakoś zdania że w aucie bez tego systemu jakoś brakuje tej całej "muszli" która kryje monitor do idriva. częśc ludzi narzekała na brak obsługi idriva na intuicję bo wszystko jest zagmatwane, dlatego tez bmw idąc za radą klientów uprosciła system i zmieniła wygląd ale wydaje mi sie że od początku wszystko było proste w obsłudze.. tak czy owak przydatna rzecz :)
Jeśli Bmw to religia, to M5 jest Mesjaszem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem problemów z obsługą I-Drive'a. Może to wynika z tego, że część społeczeństwa po prostu lepiej ogarnia komputery itp. urządzenia. Ale podejrzewam, że te dodatkowe guziki tylko ułatwią jego obsługę.

 

Dokładnie, jak ktoś noga to i mu uproszczenie systemu nic nie da :lol:

 

A z tymi mp3 to jak w końcu.. moje autko ma DVD PROFESSIONAL + zmieniarkę na 6cd i sprzęt hi-fi, ale mp3 nie czyta ani w zmieniarce, ani w kieszeni pod dvd ani w samym dvd, rok auta 08/2005. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi mp3 to jak w końcu.. moje autko ma DVD PROFESSIONAL + zmieniarkę na 6cd i sprzęt hi-fi, ale mp3 nie czyta ani w zmieniarce, ani w kieszeni pod dvd ani w samym dvd, rok auta 08/2005. :/

jesli masz tą duża navi, to nie mozliwe zeby nie czytalo mp3, moze zle plyta wypalona byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi mp3 to jak w końcu.. moje autko ma DVD PROFESSIONAL + zmieniarkę na 6cd i sprzęt hi-fi, ale mp3 nie czyta ani w zmieniarce, ani w kieszeni pod dvd ani w samym dvd, rok auta 08/2005. :/

jesli masz tą duża navi, to nie mozliwe zeby nie czytalo mp3, moze zle plyta wypalona byla

 

 

Hmm no właśnie, duża navi.. A gdzie Ty wkładasz płytę z mp3? Czy pliki muszą być nagrane na płycie bez katalogów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm no właśnie, duża navi.. A gdzie Ty wkładasz płytę z mp3? Czy pliki muszą być nagrane na płycie bez katalogów?

to musi czytac nie ma innej opcji :)

daje sobie reke uciac, bo nie wierze ze czytnik jest na mp3 uszkodzony :)

gorna kieszen, akurat to pierwsza plyta mp3 jaka skontruowalem, nagralem ja bez katalogow, tylko od razu muza, no i nie wiem czy to ma znaczenie ale na cd-r a nie dvd-r. choc pewnie ma bo gorny nie czyta plyt dvd

 

p.s. tak z ciekawosci, powaznie masz numer gg 69 :) bo az balem sie napisac na niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm no właśnie, duża navi.. A gdzie Ty wkładasz płytę z mp3? Czy pliki muszą być nagrane na płycie bez katalogów?

to musi czytac nie ma innej opcji :)

daje sobie reke uciac, bo nie wierze ze czytnik jest na mp3 uszkodzony :)

gorna kieszen, akurat to pierwsza plyta mp3 jaka skontruowalem, nagralem ja bez katalogow, tylko od razu muza, no i nie wiem czy to ma znaczenie ale na cd-r a nie dvd-r. choc pewnie ma bo gorny nie czyta plyt dvd

 

p.s. tak z ciekawosci, powaznie masz numer gg 69 :) bo az balem sie napisac na niego :)

 

Cholera, to musze poprobowac. A Ty masz zmieniarke?

Hehe gg mam inne :) a 69 tak sobie wpisalem :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie mi się wydaje że napęd DVD jest tylko i wyłącznie do navi. ja mam Navi Professional bez zmieniarki i bez HiFi ale mnie czyta normalnie mp3 bez ządnego ale tylko płyte wkładam do górnego napędu ;) a z tego co wiem płyta powinna tez być zamknięta przy wypalaniu po to zeby czytnik mogł ją odpalić.
Jeśli Bmw to religia, to M5 jest Mesjaszem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko bez wejscia usb.. a czym się różni system hifi od zwykłego professionala? jest wtedy jakiś wzmacniacz oprócz 4 głośników średniotonowych i 4 tweenów? bo ja jesli dobrze myśle mam tylko te głośniki a na idrivie moge sobie regulowac bassy, treble, balans i fad no i bajer do automatycznego zwiekszania głosności radia wraz ze wzrostem prędkosci auta :D

ale jak sie raz przyjrzałem to pod przednimi fotelami są takie jakby małe maskownice i czy czasem tam nie ma ukrytych jeszcze głosników basowych?

Jeśli Bmw to religia, to M5 jest Mesjaszem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko bez wejscia usb.. a czym się różni system hifi od zwykłego professionala? jest wtedy jakiś wzmacniacz oprócz 4 głośników średniotonowych i 4 tweenów? bo ja jesli dobrze myśle mam tylko te głośniki a na idrivie moge sobie regulowac bassy, treble, balans i fad no i bajer do automatycznego zwiekszania głosności radia wraz ze wzrostem prędkosci auta :D

ale jak sie raz przyjrzałem to pod przednimi fotelami są takie jakby małe maskownice i czy czasem tam nie ma ukrytych jeszcze głosników basowych?

 

 

Tak właśnie pod siedzeniami są jeszcze basowe głośniki ;), nie usb tylko aux na zwykłego jacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała nawigacja ma tylko jeden napęd w formacie DVD.

 

 

Eee to oczym mowa, ja mam BMW Professional, no nic muszę sprawdzić jak u mnie z tymi mp3, jak czyta to byłoby spoko, acz kolwiek zdążyłem się już przyzwyczaić przez te 8 mcy użytkowania, jest cd + zmieniarka na 6cd, jest aux a jak jest aux to i są mp3 ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.