Skocz do zawartości

Problwm z zamkiem drzwi kierowcy


blackwolffone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z zamkiem w drzwiach kierowcy,nie mogę sobie z nim poradzić a o co chodzi.Gdy próbuję zamknąć bądz otworzyć auto z pilota reagują wszystkie zamki oprócz zamka w drzwiach kierowcy.Zamek zamyka się tylko przy przekręceniu kluczyka w zamku,hmm aha przy ruszaniu zamykają się wszystkie drzwi oprócz,drzwi kierowcy.Samochód to BMW 318i,rok 2007.Czy ktoś może podpowiedzieć co trzeba z tym fantem zrobić żeby nie biegać cały czas z kluczykiem... :)

Pozdrawiam i z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem dodać to cudo :D jest w wersji angielskiej a jutro wezmę się za sprawdzanie bezpieczników bo to najprościej szczególnie że dziś zauważyłem że gniazdo zapalniczki też nie działa(wprawdzie nie palę ale telefon czasmi można by podłączyć),będę pisał co znalazłem albo co nie znalazłem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,przepatrzyłem wszystkie bezpieczniki,każdy pokolei bo nie mogłem znaleść rozpiski tych bezpieczników i wszystkie są dobre:) ,no chyba że któregoś niema a jeśli nie to pozostaje wymiana zamka...??

A tak na marginesie czy ma ktoś może rozpiskę tej tablicy bezpieczników??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,dziś siedząc w aucie przez przypadek nacisąłem kluczyk i wszystkie drzwi się zamknęły oczywiście oprócz kierowcy ale usłyszałem to"zatrzaśnięcie" w środku,co według mojego laickiego rozumu oznacza że prąd dochodzi(czyli nie ma co sprawdzać bezpieczników) a szukać problemu w wewnątrz drzwi,pytanie :) czego mam szukać jeśli prąd dochodzi a drzwi nie działają z pilota tylko z kluczyka i jak się zabrać do ewentualnego rozbierania boczków,na co uważać.

Z góry dziękuje za udzielenie rad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,więc wczoraj rozebrałem ten boczek z drzwi kierowcy okazało się to banalnie proste :) a przy okazji dowiedziałem się że pod klamką nie ma żadnej śrubki:) i w efekcje wiem że muszę jechać do aso bo to jednak jakiś element w środku zamka nie działa a szkoda myślałem że się bez tego obejdzie :( więc poskałdałem wszystko i jutro do serwisu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dziś udało mi się kupić zamek w servisie koszt 80euro,wymieniłem go i centralny działa:) ale....no właśniezawsze musi być jakieś ale.Przy wyjmowaniu starego zamka wypadło mi takie metalowe połączenie zamka w wkładką,nie bardzo wiem jak ja mam to teraz włożyć na swoje miejsce??tzn tą stronę do zamka to wiem o co chodzi tylko nei mogę rozkminić tej drugiej strony,chciał bym mieć już ten zamek zgłowy,proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.