Skocz do zawartości

podgrzewane lusterka standard?


Falcon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Potrzebuje sie dowiedziec , czy kazda E34 ma w standardzie podgrzewane lusterka ?

- jezeli tak , to pewnie chodza razem z tylna szyba ?

- czy maja oddzielny bezpiecznik ?

- jezeli tak , to gdzie ?????

Mam podgrzewane spryskiwacze , ale grzania lusterek nie zauwazam !

Bede wdzieczny za podpowiedz

aaa i jeszcze jedni - jak te lusterka sie rozklada , bo mam uszkodzony mechanizm w lewym ( elektryczne )

Pozdrawiam Artur

Fiu , fiu - zaszczekał kot Filemon :-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam ( bo E-34 miałem dość dawno) to elektrycznie podgrzewane lusterka były dodatkowym wyposażeniem , więc nie wszystkie musiały mieć. Podgrzewanie włącza się niezależnie od tylnej

szyby, całkowicie automatycznie i tak samo się wyłącza. Przyczyną tego

że nie grzeje może być spalenie elementu grzewczego wewnątrz lusterka

(nie do naprawienia trzeba wymienić wkład lusterka)Nie wiem niestety

czy lusterka mają osobny bezpiecznik. Aby zdjąć szkło lusterka, trzeba

je podważyć od dołu bo jest wkładane na "wcisk"

e 39 540i 1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie miały ogrzewane,w mojej E30 i E34 grzanie lusterek było cały rok,(moze chodzi oto ze pada deszcz np)sam sie dziwiłem dlaczego nonstop,ale tak miały,niczym sie je nie właczało bo sa podpiete pod stały plus silniczka lusterek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZE. U mnie grzanie lusterek działa na pewno razem z szybą z tyłu.Dzisiaj np. to bardzo wyrażnie było widać bo u mnie było -11 stopni i odmrażałem tylną szybę to i lusterka w momencie się odszroniły.Jak szyby nie włącze to i lusterka pozostają zamarznięte chociaż instrukcja podaje coś innego, mianowicie że ogrzewanie jest regulowane samoczynnie w pozycji 2 kluczyka(zapłon) :?: Może decyduje tu rocznik albo wersja? Ja mam auto np.94r. a instrukcja jest wydrukowana w 92r. i to w POLSCE na dodatek. :?: :!:

POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Jak szyby nie włącze to i lusterka pozostają zamarznięte chociaż instrukcja podaje coś innego, mianowicie że ogrzewanie jest regulowane samoczynnie w pozycji 2 kluczyka(zapłon) :?: Może decyduje tu rocznik albo wersja? Ja mam auto np.94r. a instrukcja jest wydrukowana w 92r. i to w POLSCE na dodatek. :?: :!:

POZDRO.

 

To dziwne... u mnie grzanie lusterek załącza się samoczynnie - jak temp. spadnie poniżej jakiejś tam ustalonej temp. - pisano kiedyś o tym na Forum.

Co do instrukcji - nic w tym dziwnego - Smorawiński to robił.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.