Skocz do zawartości

sonda lambda


cypel

Rekomendowane odpowiedzi

witam problem jest taki posiadam bmw 525i 24v vanos 93r. od 6 lat, instalacja gazowa prince gaz został zamontowany zaraz po zakupie auta i właściwie od zalożenia instalacij jest problem z sonda niewiem dlaczego ale sonda wytrzymuje góra rok czasu czasami po miesiącu padnie ale to jeszcze na gwarancji wymienie inym razem pół roku a jeszcze innym razem rok przez ten czas wymieniłem juz cztery może pieć sond obecnie jeżdże bez sondy, jakiejś strasznej różnicy nie ma ani w spalaniu ani w czasie jazdy po drugiej wymianie sondy gazownicy coś zrobili że instalacjia gazowa nie idzie przez sonde ale nadal jest problem tak więc na komputerze u gazownikow instalacjia jest ok zakładam nową sonde kasuję błąd sondy na komputerze w bmw i w ciągu roku sonda na nowo do wymiany. Czy ktoś coś poradzi ? sonda orginał jaka padła pierwsza była bosha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem ze niema jakiejs strasznej różnicy spalanie jest troche większe a dynmika jazdy prawie taka sama czasami ma tak że słabiej idzie a innym razem jest ok co by nie było czemu sondy siadają może to niema nic wspólnego z instalacja gazową a problemu należy szukać gdzies indziej sam niewiem co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnej różnicy nie faluje pracuje równo czy benzyna czy gaz poprostu jak walnie sonda praktycznie wogóle nie jezdzi , dławi się skaczą obroty wtedy zdejmowałem kleme lub odpinałem komputer na chwile i jakiś czas jezdzilem aż znowu coś zle odczytala , ale po podpięciu bmw do komputera juz wyswietlal się błąd sonda lambda więc teraz zrezygnowałem juz z kupna nastepnej sondy i ta walnięta cały czas jest tyle że odłączona z kostki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.