Skocz do zawartości

[e34] problem z kierunkami i swiecami


triplex135

Rekomendowane odpowiedzi

Opisujac problem jak najbardziej zwięźle...Lewy kierunek raz dziala,raz nie (jak nie działa to awaryjne tez migaja tylko prawa strona). Bezpieczniki całe Ruszałem nimi i nic) pukałem w deske tez nic (mozliwe ze problem pojawia sie jak sie w aucie nagrzeje ale niejestem pewien). Niewiem czy to przekaźnik? Moze przerywacz?

 

Druga sprawa dotyczy kontrolki świec. Podczas jazdy miga czasem (na sekunde zapali sie i gasnie) i wydobywa sie wtedy takie dziwne burczenie z kochpitu (chyba w okolicy radia). co to panowie (i panie) moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzu wypowiedź. Co chcesz powiedzieć słowami "nie działa kierunek". Nie działa cała lewa strona czy tylko jedno światło bo jak wiemy z jednej strony samochodu mamy kilka światel kierunkowych: przód, bok, lustrerko, tył. Co do świeć cięzko powiedzieć. Podjeź gdzies na warsztat, może masz jakieś błędy którycch nie wyświetla komputer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... Nie doczytałem, myślałem że na awaryjnych mrygają wszytkie swiatła. W takim wypadku sprawa się troszkę komplikuje. Sprawdzałeś kostki na przerywaczu, jeśli nie zaśniedziałe piny to daje 90% że to przerywacz. 90% to już KSIĘZYCÓWKA:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze zapala sie kontrolka od swiec zarowych podczas jazdy ,moze sygalizowac wode w filtrze paliwa ,natomiast jezeli zacznie pulsowac podczas jazdy to juz nie wrozy nic dobrego...nie pamietam dokladnie cos zwiazanego z elektronicznym urzadzeniem wtrysku paliwa Edytowane przez iZzI
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz alarm w aucie?

 

Miałem kiedyś w innym samochodzie podobny przypadek - z autoalarmu pociągnięte były dwa przewody do lewych i prawych kierunków, w dodatku poprzez diody. Być może autoalarm powoduje jakieś zaburzenia (sama centralka, przewody lub diody). Spróbuj go wyłączyć/odłączyć jak masz.

 

Jak nie ma alarmu to stawiam na przerywacz.

http://img221.imageshack.us/img221/3032/clipboard02zn2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.