Skocz do zawartości

BMW E34 - JAKA CENA ?


cichy77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam sprzedać swoje bmw i nie wiem ile mógł bym za nie wziąć , oto jego zdjęcia:

 

http://pokazywarka.pl/e34/

 

rok 1988, benzyna 2,0 bez gazu, bez rdzy, stan licznika to 177000km, czekam na odpowiedzi :D Pozdrawiam

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak niekompletny, slabiutkie wyposazenie (korba nawet z przodu), stary silnik, brak LPG (w sumie dla niektorych moze byc plus), brak alu, stary rok. Stan moze byc, jakos trzyma sie kupy. Osobiscie nawet nie byl bym nim zainteresowany, ale moze ktos ci da 4tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Lampa przednia od strony pasarzera jest wstawiona jakas inna. Stary model. Jeszcze silnik 2.0 bez gazu. Na moje oko 2 tys i nic wiecej.

 

 

P.S. Ja mam bmw 525i 2.5 z gazem z 88 przebieg 256 tys. Wiec twoja na pewno nie ma 177 tys. może mieć ale jak jej cofałeś licznik :|)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak pisze kolega, kup zaslepki do zderzaka, wymien lampe (albo i nie), i moze wezmiesz 3 tys. ze wzgledu na rocznik

Pewnie masz powody jesli podjales decyzje o sprzedazy, ale fajnie ze zostajesz przy BMW :)

Edytowane przez hms84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skompletuj zderzak,kup listwę pod drzwi,i spróbuj wystawić za 4000 tys.A tak na marginesie jeśli szukasz następnej bawary to niedługo będę sprzedawał swoją.wracam do 7-ki e 32

listwy już szukam, a o zderzak , chodzi ci o przednią dolną atrapę , tak? a nie odpowiedziałeś mi co z tą zamianą na e39 :P

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem, że wystawiłem ją kiedyś raz na otomoto za 3200zł i tak nie było zainteresowania :| i dlatego zapytałem jaka jest adekwatna cena dla tego auta, by móc je sprzedać... nie chce go oddać za "grosze"... ma ktoś jakiś pomysł?

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ,ludziska kupują golfy II za 3 tys. A wiadomo że bmw a golf to przepaść, ja osobiście miałem wszystkie modele e 34 .i śmiem twierdzić żę jest to bardzo dobre auto 1000 ptocent tańsze w utrzymaniu niż e 39, ostatnio sprzedałem 7-kę e32 gościowi który miał poprzednio 7-kę e38 i twierdził żę stara e 32 jest o niebo lepsza i tańsza w utrzymaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem, że wystawiłem ją kiedyś raz na otomoto za 3200zł i tak nie było zainteresowania :| i dlatego zapytałem jaka jest adekwatna cena dla tego auta, by móc je sprzedać... nie chce go oddać za "grosze"... ma ktoś jakiś pomysł?

 

Taki rynek, w cenie są albo super zadbane auta, albo jakieś rarytasy/dobrze wyposażone/z poszukiwanymi silnikami, Twoje e34 nie prezentuje się najgorzej, po uzupełnieniu braków zderzaka jest ok, ale tak zwana "bieda edyszon", czyli max 3tyś. chociaż z m20b20, bez lpg - odpadają najarane małolaty, ciężko będzie sprzedać ją za nie "grosze".

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ,ludziska kupują golfy II za 3 tys. A wiadomo że bmw a golf to przepaść, ja osobiście miałem wszystkie modele e 34 .i śmiem twierdzić żę jest to bardzo dobre auto 1000 ptocent tańsze w utrzymaniu niż e 39, ostatnio sprzedałem 7-kę e32 gościowi który miał poprzednio 7-kę e38 i twierdził żę stara e 32 jest o niebo lepsza i tańsza w utrzymaniu.

Tez sie spotkalem z taki stwierdzeniem, nawet ze jest lepiej wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...cichy, generalnie po tych zdieciach wygląda jak byŚ ty lub wcześniejszy właściciel miał kolizje tym autem ,może tylko lekką ale bedzie działał na wyobraznie ...można by wywnioskować że maska przy uderzeniu przesuneła sie i uszkodziła ramie wycieraczki ,pod maska nie ma zaslepki reflektora(ze starosci sie raczej nie rozleciała )jak już wcześniej zauważono dwa różne reflektory ,spojenie maski i błotnika również moze swiadczyć o kolizji,osłona wentylatora chłodnicy jest połamana od strony prawej(tak to wyglada na zdieciu) zderzak ma dolną cześć w kolorze nadwozia(powinna być czarna, jak reszta)jak jest zrobiony na szybko to bedzie odłaził lakier,z lewej strony wygląda jak by drzwi (kierowcy) również były malowane lub wymieniane, w drzwiach pasażera zle przylega listwa pod szybą a na dole przy błotniku tylnym nie widać końcówki listwy (czyż by też malowane?,wniosek ...przeciągnieta lewa strona?) jak jest zle zrobiona bedzie zaraz wyłazić ruda...i na dodatek wygląda tak jak by chwytak zamka tylnich lewych drzwi był pomalowany bez demontażu czyli czyste partactwo ....tak czy inaczej panie cichy pamietam że auto kupileś za grosze całkiem niedawno wiec dobrze wiesz ile jest warte ,pytanie tylko czy: zostałeś nabity w butelke,połapałeś sie i auto chcesz sprzedać????, czy dobrze wiesz co kupiłeś zrobiłeś auto i chcesz je teraz komuś wcisnąc????... bo zero rdzy może świadczyć również o tym że auto było robione na prędkość byle tylko poszło za jakieś pieniądze...ZADANIEM TEGO FORUM JEST M.IN WYŁAPYWANIE WSZELKIEGO RODZAJU NIEPRAWIDŁOWOŚCI

 

SĄ TO TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJE SPOSTRZEŻENIA NA PODSTAWIE ZDJĘĆ I POSTÓW ,NIE JEST MOJĄ INTENCJĄ ZARZUCANIE OSZUSTWA LUB KRĘTACTWA

Edytowane przez iZzI
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w takim wypadku życze powodzenia w sprzedaży ,jeżeli uważasz że auto warte jest 3000zł to wystaw za 3000zł ,niestety wiekszość szuka wypasionej fury na full wypasie z duzym silnikiem który pali "2,5l" gazu na setke i kosztuje zloty pięćdziesiąt... :D
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iZzI detektyw :)Jesteś jak Inspektor Gadżet, Borewicz czy nawet Holmes hehehe

 

a ja myśle, że w tej cenie przy dobrych wiatrach sprzeda, chociaż to trochę dziwne pozbywać się auta po 7 miesiącach.

Z drugiej strony ja moją czarnulą opiekuję się juz 9 miesięcy i chociaż jest prawie tip top, to mam ochotę zmienić na coś mocniejszego... no ale w tej chwili posiadam pewne auto, a po zmianie może być różnie, dlatego planuję kupno drugiej mocniejszej benzynowej e34, ale dopiero w przyszłym roku i jak będę pewny jej stanu na 100% to zastanowię się co zrobić z TD :)

W dieslu podoba mi się to, że ciągnie od dołu, ale kurna 115Km to mało i po nawet krótkiej przejażdzce m50b25 teścia mam ochotę na zmianę :P

Niby to touring i tylko 3,3 s różnicy do setki, ale kurna to duża różnica!

Po przesiadce na 4,0 chyba bym sie zesrał ze szczęścia i z wrażeń za fajerą, ale może to i lepiej, że nauka jazdy odbywa sie na słabszym dieslu, zimę przeżyłem, lato też ok i tylny napęd to jest to co mi odpowiada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że kupisz bmw ja kiedyś próbowałem uciec od bmw i kupiłem peugeota 405 ,i już w drodze do domu z giełdy w Poznaniu klołem sam na siebie ,co ja narobiłem, za tydzien pojechałem na tą samą giełdę i sprzedałem francuza handlarzom.

Moje pierwsze bmw kupiłem od starszego pana z Chojnic i to on uprzedził mnie żę jeśli sprzedam bawarę to bardzo szybko do niej wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to mam ofertę wymiany na golfa 3 z 97r , i tak myślałem sie zamienić , ale oczywiście bym go od razu sprzedał ( myślę że więcej wezmę za niego niż za moje BMW :P ) i wtedy mam więcej pieniędzy na nowe( oczywiście BMW :D )

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.