Skocz do zawartości

Elektryka szyb,Wycieraczki,komputer,Centralny


Dekonstruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!! Napewno bylo juz to pisane lecz postanowilem utworzyc nowy temat. Wiec mam dwa problemy a mianowicie w mojej e34 520 90r. Przestaly działac el. szyby komputer pokladowy,Wycieraczki i centralny zamek. jak jezdze po wybojach to czasami zaloczy i chcialbym sie dowiedziec czym to moze byc spowodowane. Słyszalem ze przyczyna moga byc tzw. "Zimne luty" Lecz gdzie one wystepuja i ktory bezpiecznik lub sterownik odpowiada za te fukcje???. A drugi problem Mam z odpaleniem auta po rozebraniu srodka (siedzenia,tunel plastikowy,oslony plastikowe pod deska) Zaplon sie wloncza rozrusznik kreci lecz nie odpala. jedyna rzecz ktora jest odlonczona to boczne glosniki i gniazdo zapalniczki. Czy po odlaczeniu tych rzeczy moglo rozonczyc zaplon?? dzieuje za wszelkie info. Pozdrawiam!! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik 80A musisz wymienić.. jest to taka metolowa blaszka. koszt tego chyba nie cale 3 zł..

 

znajduje się on w takiej puszeczce na prawym kielichu obok akumulatora (przynajmniej u mnie tak jest) ;)

 

 

a co odpalenia to te elementy nie mają znaczenia na zapalenie silnika.

 

Pozdrawiam

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę się do tematu , nie będę zakladał nowego, do rzeczy: nie zamyka mi drzwi kierowcy centralnym zamkiem- wszystkie drzwi sie zamykają tylko te kierowcy nie, a i jest zablokowane cięgno ręcznego zaklokowywania ( te obok szyby) , nie idzie je tknąć . Miał juz moze ktos podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić?

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawiłem problem- ustawłem siłownik( dwie śróbki na wysokości klamki kierowcy) potrzeba bylo tylko wyregulować, siłownik był odsunięty za daleko i nie "łapał" zamka.

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi szybami i centralnym miałem taki sam problem. wyczyściłem moduł komfortu

użyłem PCC do czyszczenia elektroniki) i nic. już zaczynałem się przyzwyczajać. któregoś razu pozamieniałem miejscami przekaźniki w skrzynce bezpieczników pod maską (żółte jest tam ich 4lub5). I przeszło :) ogólnie czytając serwisówkę żaden z tych przekaźników nie powinien odpowiadać za szyby, dach, centralny ALE POMOGŁO. A w module komfortu miałem zaśniedziały jeden pin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.