Skocz do zawartości

BMW E34 525 TDS


Sieroża

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to ze zdjęć to sobie mozesz...

 

1. zaglowki przod nieoryginalnie obszyte, te lcd ktorych nie ma na zdjeciach dolozone z e32 albo rzeżba

2. fotel kierowcy porozdzierany na wszystkie strony - bardzo duzy przebieg, nie 250000 tylko 500000 - wymiana fotela kosztuje hmmm grosze?

3. brak emblematu gałki lewarka zmiany biegow - wlasciciel nie przywiazuje uwagi do detali

 

Wersja bida z plusem: ma klime :) + zaglowki kanapy,elektryczne szyby przod

Podstawowy welur, brak poduszek, zwykle OBC, brak oryginalnych dywanikow, przy schowku pasazera cos wystaje, bylo grzebane? Gdzie jest radio?

Spalanie w miescie z kapelusza: powinno byc raczej 10-12l, trasa ok, przy tylnej szybie dolozone "coś"

Z zewnatrz nie ma nic z wies tuningu, ale w miejscach kierunkowskazow jakies naklejki, ciekawe co jest pod nimi :P

 

Ja bym nie przekreslal, tylko obejzal, tymbardziej ze gość pisze ze nie ma nic do ukrycia :)

Tylko ze zaden ze mnie znawca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, to auto to padlina :( Zajrzyjcie do galerii mojego auta, i zobaczcie... jak wygląda E34 Touring po podobnym przebiegu !!!!

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=157&t=154475

 

Pozdrawiam

Edytowane przez lieder_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody są bardzo różnie użytkowane, jedne są dbane a drugie wręcz odwrotnie. Nie przekreślaj go, ale ta cena jest totalnie za mała za dobrego tds'a.

 

1) W 1994r każde BMW E34 ma poduszkę kierowcy (od 1992r airbag kierowcy, nowe lusterka, drzwi z rurami) - zmieniono osłonę kolumny kierowniczej, manetki i kierownicę

2) Stan fotela kierowcy - to nie jest 250 000 km, brak daszka słonecznego pasażera czy wydłubana lampka podświetlająca lusterko w osłonie słonecznej pasażera, brak osłony tunelu /nagrzewnicy od strony pasażera...(ciekawe czy jest filtr kabinowy, czy został usunięty przed sprzedażą aby szyby nie parowały...)

3) Cena - bez urazy, ale nikt nie odda zdrowego E34 za 5 000 zł, a co dopiero zdrowego TDS

 

Sieroża, wyciągnij od sprzedającego VIN (wystarczy ostatnie 7 znaków) - rozkoduję i będzie jasność sytuacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill i maska zmienione na poliftowe, ale lusterka juz zostawil... wyglada to tak sobie...

Ciekawe jaki byl powod zmiany? :P

 

Widze, ze szukasz e34 w dieslu w okolicach 4.000 zł - dobra rada: odpusc sobie diesla za te pieniadze, bo bedziesz zalowal. Dobry diesel kosztuje sopro wiecej. Na twoim miejscu rozgladalbym sie za m20...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Byłem dzisiaj zobaczyć to pierwsze "cacko" , moje odczucia takie sobie , do tej pory nigdy nie jechalem 2,5 tds i jakoś strasznie mułowate mi się wydawało , naprawde mocno musiałem wcisnąć pedał gazu żeby auto zaczęło się jako tako zbierać co i tak nie oznaczało że jest rewelacyjnie .

 

Mam ostatnie 7 znaków VINu : BL46260

 

Także proszę o rozkodowanie .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to możesz sobie kupić opla astrę F a nie dobrego TDS'a.

 

PS. Gość pisze, że zmieniał pompę wtryskową, to na pewno ma ten samochód nalatane ponad 400000km. Co do mocy, to TDS seryjny nie jest demonem prędkości ale daje radę. Samochód na "dzień dobry" wymaga pewnie drugie tyle co kosztuje. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Byłem dzisiaj zobaczyć to pierwsze "cacko" , moje odczucia takie sobie , do tej pory nigdy nie jechalem 2,5 tds i jakoś strasznie mułowate mi się wydawało , naprawde mocno musiałem wcisnąć pedał gazu żeby auto zaczęło się jako tako zbierać co i tak nie oznaczało że jest rewelacyjnie .

 

Mam ostatnie 7 znaków VINu : BL46260

 

Także proszę o rozkodowanie .

 

Pozdrawiam

 

Wyposażenie

 

Dane pojazdu

 

Art. Wartość

Numer podwozia WBAHA91050BL46260

Kod typu HA91

Typ 525TDS (EUR)

Typoszereg E E34 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M51

Pojemność skokowa 2.50

Moc 105

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor DUNKELGRUEN (289)

Tapicerka ANTHRAZIT STOFF (0411)

Data prod. 1992-12-07

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

 

S302A ALARM SYSTEM Instalacja alarmowa

S303A INNENRAUMSCHUTZ/NEIGUNGSALARMG Ochrona wnętrza z czujn. alarm. nachyl.

S314A HEATED WINDSCREEN WASHER NOZZLES Lusterko zewn. /Zamek kier. podgrz.

S410A WINDOW LIFTS, ELECTRIC AT FRONT Siłownik szyby elektryczny przedni

S423A FLOOR MATS, VELOUR Dywaniki podłogowe Velours

S498A HEADRESTS IN REAR, MECHANIC. ADJUSTABLE Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne

S520A FOGLIGHTS Lampa przeciwmgłowa

S530A AIR CONDITIONING Klimatyzacja

S556A EXTERIOR TEMPERATURE DISPLAY Wskaźnik temperatury zewn.

S564A INTERIOR LIGHT PACKAGE Pakiet oświetlenia wnętrza

S687A RADIO PREPARATION Instalacja radiowa

L811A BELGIUM VERSION Wersja krajowa Belgia

S899A EXPORT-FAHRZEUG optyczne podawanie sygnałów do DWA

 

Pozdrawuam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.