Skocz do zawartości

montaż szpery do E34


rafik225

Rekomendowane odpowiedzi

witam na szrocie jest E34 2.0 M50 Vanos najprawdopodobniej ze szperą. Po numerze VIN niby nie ma szpery ale właściciel szrotu twierdził że jak jezdził to ciągła na 2 koła. Dyfer jest uszkodzony pęknięta obudowa. Ja posiadam też e34 2.0 m50 bez vanosa. Czy sam środek (szpera) dyfra będzie pasować do mojej obudowy ??? z góry dzięki za odp.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przełożenie 3:46 to będzie do M50B20 to będzie tak jak ma być. jeśli inne to będziesz miał jaja z prędkościami.. albo będzie mocniejszy i straci na prędkości. ale same flaki raczej przełożysz :-)
http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam 3.46. Na prędkości ponad 200 mi nie zależy. Wolę żeby autko było troszkę dynamiczniejsze. Ale samą szpere chyba bez problemu się przełoży ... mam nadzieje może wypowie się ktoś kto to robił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zobacz najpierw tabliczkę znamionową tam piszę jakie ma przełożenie i jak po tych cyfrach będzie litera S to jest szpera , potem porównaj belki czy są takie same jak u ciebie , jeśli tak to środek przełożysz bo mój brat przekładał , ciekawe tylko czemu jest pęknieta obudowa ?jest taka możliwość że jakiś tryb szlak trafił wpadł w zębatki i go rozsadziło , jeśli wałek atakujący padł to może podejdzie od twojego mostu tylko chyba właśnie od niego zależało jakie most miał przełożenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie jest wróżką żeby wiedzieć czy most nie dostał w środku , przykład ; kumpel chciał polatać bokiem i skończył na krawężniku , tak wygiął wachacz że koło było pod samochodem , wymieniliśmy całą belkę prucz mostu bo wyglądał ok , błąd miał rozwaloną satelite ,

powiedz sprzedawcy że go weźmiesz ale niech ci tył mostu okręci i pokażę że jest cały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.