Skocz do zawartości

Po 2 dniach postoju brak cisnienia w listwie


BMW530i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chyba odgadłem problem czemu auto ciezko pali jak jest zimne postalo 2 dni odczepiłem przewod od regulatora cisnienia paliwa ktory idzie do listwy i dosłownie pocieklo pare kropelek czy tam po postoju powinno byc cisnienie jak tak co powoduje ze to cisnienie ucieka regulator cisnienia paliwa ? pompka paliwowa? Prosze o pomoc pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem u siebie i jest tak samo po postoju nie leci paliwo jak zdejme rurke jak przekrecam kluczyk i odrazu pale to startuje od strzalu ale..... jak jest temperatura ponizej zera natomiast jesli jest na + okolo 10stopni to musze pochełtac zamin zapali jak pojedze i go zgasze ponownie odpalam to od stzrału pali ale jak postoi 10 minut to musze pochełtac ale odpali generalnie jak jest zimny to pali ok obroty nie faluja ale jedyne co w nim nie wymieniałem to silniczek krokowy brak oryginału a zamienników i urzywek niechce natomiast u ciebie tak mi sie wydaje jak tylko zrobisz start to powinno leciec paliwo tak u mnie jest jak zdjelem wezyk : zapłon nic nie leci ale start to wtedy leje ostro mam m20b25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cięzko żeby po 2 dniach było tam ciśnienie ale przewody powinny być zalane paliwem.Jeżeli nie są to winny jest zaworek zwrotny w pompie paliwa.Było juz tu kilka wątków na ten temat i albo wymiana pompy(szkoda jak jest sprawna) albo kupno zaworka zwrotnego który się montuje na przewodzie zasilającym tuż przy wyjściu z baku.

http://moto.allegro.pl/zaworek-zwrotny-paliwa-fi-6-8-pb-on-i2123034638.html

Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sama nazwa na to wskazuje :D .Ale jego rola zaczyna się gdy silnik zaczyna pracować,może być nawet dziurawy a paliwo i tak powinno być w przewodach bo to nie jego broszka.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.