Skocz do zawartości

e34 wycieraczki i sterowanie szybami raz dzialaja raz nie


haras

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w tytule mam problem z wycieraczkami i otwieraniem jak i zamykaniem szyb elektr.tak jak by gdzies prad ginol bezpieczniki sprawdzilem ale sa ok i nie wiem czego szukac i gdzie,bo to na raz wycieraczki i sterowanie szybami znika razem z radiem aż bezpiecznik w radiu spalilo :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na moduł komfortu pod kanapą. Przeczyść moduły i przekaźniki poruszaj, może się coś wypieło albo nie styka. U mnie pomogło.

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wygląda to na zwarcie gdzieś w instalacji wnet gdyby coś gdzieś nie łączyło to nie ma prawa bezpieczników palić

a po wymianie bezpiecznika wszystko działa tylko do czasu kiedy się znowu spali ??

sprawdź wiązki kabli wszędzie między drzwiami i klapą tylną czy czasem kable się nie przetarły i zwory nie robią

ciężko tak strzelić celnie co może być

opisz dokładniej czy to stało się samo z siebie czy może coś było robione w tym czasie lub wcześniej w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wygląda to na zwarcie gdzieś w instalacji wnet gdyby coś gdzieś nie łączyło to nie ma prawa bezpieczników palić

a po wymianie bezpiecznika wszystko działa tylko do czasu kiedy się znowu spali ??

sprawdź wiązki kabli wszędzie między drzwiami i klapą tylną czy czasem kable się nie przetarły i zwory nie robią

ciężko tak strzelić celnie co może być

opisz dokładniej czy to stało się samo z siebie czy może coś było robione w tym czasie lub wcześniej w aucie.

samo od siebie nic nie bylo dlubane w instalacji mam to auto juz 3.1/2 roku i nie bylo z pradami problemu stalo sie to w trakcie jazdy chcialem otworzyc okno nacisnolem przycisk szyba drgnela i tyle wycieraczki zdechly radio padlo i szyby, skontrolowalem bezpieczniki pod maska ale byly dobre zamknolem klape i dalej lipa po kilku minutach sie samo naprawilo ruszylem ujechalem moze 1,5km i znowu to samo, tak to mniej wiecej wygladalo i bezpieczniki sa ok.tyle ze w radiu zjaralo bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź bezpiecznik 70 A powinieneś go mieć pod maską po prawej stronie w takiej puszce 2*2*5 mógł się przerwać i raz łączy raz nie odpowiada on między innymi za szyby. A to że bezpiecznik na radiu pali to musi coś być z instalacją radiową nie tak albo bezpiecznik za słaby
Sztuką jest zabić muchę boczną szybą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:modlitwa: dzieki za podpowiedzi napewno sie zastosuje i poinformuje co i jak Ps; a o tej skrzynce z tym bezpiecznikiem to nawet nie wiedzialem a moze byc to, bo ostatnio jak sie to znowu zrobilo to zagladalem do klem aku i ruszalem kablami i sie po chwili naprawilo a jeszcze pytanie gdzie o tekim amperażu 70 A kupie taki bezpiecznik bo na stacjach benz to chyba nie beda mieli :?: zastanawia mnie czego nic wiecej nie zgaslo skoro to bezpiecznik główny :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliscie racje crespo32 i kwk222 dziekować :cool2: za podpowiedz z tym bezpiecznikiem wszystko dziala tak jak dawniej przed awarią koszt 2,50 za kawalek blaszki i po problemie jeszcze raz dzieki.Ps: ja ta puszeczke widzialem nie raz tyle ze w życiu bym nie powiedzial ze tam jest bezpiecznik myslalem ze to jest tylko rozdzielnik pradu . :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.