Skocz do zawartości

[E34] Wymiana foteli na skórzane


blizz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemu. Przednie odkręcasz z tyłu prowadnic, przechylasz do przodu (jakbyś otwierał w 3-drzwowym) i pchasz w strone silnika. Tylina kanapa jest na plastikowych nakrętkach. 2 znajdziesz po otworzeniu podłokietnika i odkryciu materiału, a dwie po zdjęciu dołu. Dół szarpiesz do góry i wychodzi. Jeśli elektryczne, to powinieneś mieź wiązke pod dywanem.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielxc717, ja mam niestety takiego ulepa, ale jeszcze nie trafiłem na czarne boczki pod elektrykę i skórę ;) moim jedynym wytłumaczeniem jest to, że miałem mozliwość po taniości dorwać sportsitze. Także nie bijcie! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 'ulepa' jak to nazywacie i to w dodatku z zrobionego z kilku aut. Trochę to zajęło zanim wszystko na alledrogo poznajdowałem i skompletowałem.

 

- przednie fotele z e32 (bo zazwyczaj są bardziej wypasione) - podgrzewane, elektryka z pamięciami i podłokietnikami. Prowadnice są identyczne jak w e34 i wkłada się je normalnie. Przekręcić trzeba tylko plastik (osłonę zapięcia pasów) bo był inny i nie pasował. Wtyczka do elektryki jaką znalazłem pod tapicerką pod siedzeniem nie pasowała do foteli z e32 więc musiałem szukać schematy na necie i kombinować.

- tylne fotele z e34 touring (dzielone, z podłokietnikiem i zagłówkami - nie wiem czy to standard bo widziałem bez...)

- boczki z innej aukcji (czarne, gładka skóra, pod elektrykę x4 i z drewnem)

- schowek pasażera, schowek kierowcy i konsola środkowa z jeszcze innej aukcji (żeby były z drewnem do kompletu do boczków, a w dodatku chciałem schowek na okulary u kierowcy, którego nie miałem wcześniej :8) )

http://img221.imageshack.us/img221/3032/clipboard02zn2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.